Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szybkie samoczynne rozładowanie Iphone 6

12 Sie 2019 11:25 159 4
  • Poziom 3  
    Witam.
    Od około dwóch tygodni borykam się z szybko rozładowującą baterią w moim telefonie. Gdy podłączam telefon do ładowania bardzo mocno się nagrzewa. Jak bateria osiągnie 100 % telefon wytrzyma mi max godzinę gdy oglądam jakieś filmy czy po prostu z kimś piszę. Nawet gdy ma włączony tryb samolotowy telefon potrafi rozładować się w ciągu kilku godzin i cały czas nagrzewa się. Podejrzewałem baterię więc wymieniłem ją na nową lecz nic nie pomogło. Myślałem, że może to wina gniazda ładowania więc też wymieniłem ale również nie pomogło. Przywróciłem telefon do ustawień fabrycznych- również nie pomogło. Czy przyczyną może być układ u2 ?
  • Poziom 3  
    A oprócz tego układu coś jeszcze może powodować nadmierne nagrzewanie telefonu ? Jeżeli tak to co takiego ?
  • Pomocny post
    Poziom 13  
    Z moich analiz wynika, że uszkodzony Tristar może błednie interpretować podłączenie ładowarki do Lightning pomimo, że jej nie ma i informować Tigrisa U1401 SN2400B0YFF poprzez sygnał PP_TIGRIS_VBUS_DET, który otwiera tranzystor P-MOS Q1403 CSD68815W15 co powoduje ciągłą upływność energii z baterii do wprowadzonych w błąd przez Tristar układów na płycie głównej. Tristar w iPhonie 6 Plus ma symbol: U1700 CBTL1610A2UK (już nieprodukowany)