Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Huawei Y6 (SCL-L01) - jak odblokować telefon nie znając danych logowania?

12 Sie 2019 19:22 93 1
  • Poziom 17  
    Witam,
    Kolega z pracy dostał telefon jak w temacie i zwrócił się do mnie o pomoc. Telefon został wykasowany do ustawień fabrycznych, ale do uruchomienia są wymagane dane, na które został zarejestrowany. Problem jest taki, że nie znam tych danych.
    Sytuacja wygląda następująco: Poprzedni właściciel (starsza osoba) kupił ten telefon w salonie operatora. Pracownik salonu uruchomił telefon, zarejestrował i prawdopodobnie przekazał wszystkie dane nabywcy. Problem w tym, że właściciel tych danych nie ma zachowanych. On telefonu używał tylko do dzwonienia, nie korzystał z żadnych internetowych czy społecznościowych funkcji i nawet nie wiedział, że ma jakieś konto google. Gdy kupił sobie nowy telefon, tego dotychczasowego Huawei Y6 dał w prezencie mojemu koledze. Kolega wyczyścił dane z telefonu i chciał go użyć, ale okazało się, że po wyczyszczeniu danych telefon pyta o poprzednie konto.
    Znalazłem filmik pokazujący, jak to obejść (Link), ale ten sposób już nie działa. Stąd mam pytanie do Szanownych Forumowiczów: Czy znacie może jakiś działający sposób na odblokowanie tego telefonu?