Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

KIANO - błąd 0x000000f na tablecie kiano

12 Sie 2019 22:39 69 3
  • Poziom 2  
    Witam

Posiadam tableta KIANO intellect x1. Był on w 100% sprawny jeszcze pół roku temu, potem schowałam go i nie używałam w ogóle przez kilka miesięcy, teraz wyciągnęłam, naładowałam i po włączeniu okazało się, że nie działa. Pokazuje się błąd 0x000000f. Wklejam zdjęcia.
    Co się stało z systemem? Czy jest to wina nieużywania tableta czy coś się zepsuło? Co mogę zrobić?
    Dziękuję
    KIANO - błąd 0x000000f na tablecie kiano KIANO - błąd 0x000000f na tablecie kiano KIANO - błąd 0x000000f na tablecie kiano KIANO - błąd 0x000000f na tablecie kiano
  • Poziom 17  
    A czego się spodziewasz za tą cenę? Bateria na płycie głównej padła lub się rozładowała i zresetowała ustawienia BIOS-u. Niestety nie widzę dobrze bo zdjęcia są obrócone. Nie da się tego czytać. Załaduj optymalne ustawienia "Load Setup Defaults" czy coś w ten deseń. Ustaw datę i godzinę i kolejność bootowania.
  • Poziom 2  
    Spodziewałam się złotych monet... sorry, głupia odpowiedź na głupie pytanie... 😑

Jaka ma być kolejność tego bootowania? Daty się nie da ustawić bo kiedy wpisuję 2019 w miejscu roku to pokazuje się 1119 tak jakby w ogóle nie przyjmował 1 i 0
    Dziękuję
  • Poziom 17  
    Do ustawień daty użyj przycisków +/- lub PgUp/PgDn. Twardy dysk (HDD) jako pierwszy bo z tego ładuje się system.