Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Złącza do podłączenia sterownika LG PREMTB100 do pompy ciepła

12 Sie 2019 22:58 105 4
  • Poziom 9  
    Witam,
    mam do podłączenia sterownik LG PREMTB100 do pompy ciepła. Niestety dołączony do sterownika kabel komunikacyjny jest za krótki. Ponieważ chcę uniknąć cięcia i sztukowania kabla, a cena fabrycznego, dłuższego kabla jest mocno wygórowana (ponad 20$ za 10 m), chciałbym zakupić wtyk i gniazdo i złożyć kabel samemu. Niestety mimo dłuższych poszukiwań nie udało mi się znaleźć danych na temat złączy wykorzystanych w kablu.

Czy wie ktoś jaki model złącza został użyty do podłączenia tego sterownika lub ma jakiś namiar na możliwość kupienia samych złączy?

Symbol oryginalnego dłuższego kabla to: PZCWRC1
    Złącza są 3-pinowe. W załącznikach przesyłam kilka zdjęć złączy.
  • Poziom 9  
    Dziękuję za podpowiedź co do doboru złącz. Zamówię i spróbuję doszlifować tak, żeby pasowały, gdyby był problem z wpięciem wtyczek.
  • Poziom 39  
    Ale przy samym panelu sterowania.masz zaciski śrubowe i gołe przewody więc w czym problem przedłużyć. Ostatnio podłączyłem w ten sposób LG terma v i wszystko działa na zwykłej kostce 3x2.5mm2
  • Poziom 9  
    Sprawdzę jak to wygląda w tym modelu, czy też jest taki dostęp. Niestety dopiero w następny weekend będę miał taką możliwość.