Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TS3, nie mogę wejść na serwer

Whale2000 12 Sie 2019 23:50 93 3
    Whale2000
    Poziom 2  
    Mój znajomy wynajął maszynę i postawił na niej serwer TeamSpeak3. Mój problem polega na tym iż za pomocą mojego domowego internetu, opartego na światłowodzie, nie potrafię znaleźć ów serwera. Serwer TS3 prawdopodobnie działa poprawie ponieważ 20 innych osób go używa i nie posiada tego problemu, oraz ja mogę wejść na inne serwery . Natomiast mogę się połączyć na telefonie za pomocą danych komórkowych, a nawet gdy się przełączę na WiFi mojego domowego internetu to już na serwerze mogę działać bez przeszkód. Podobnie jest gdy podłączę komputer do internetu z telefonu. Moje wnioski są takie że tylko mój internet domowy nie potrafi wyszukać serwera. Reinstalacja TS3, restart rutera, zwiększenie poziomu bezpieczeństwa na TS, uruchomienie jako administrator, wyłączenie Firewall`a / Win Defender`a i Antywirusa NIE pomaga. Bardzo proszę o pomoc i pomysły jak mogę to naprawić
    DriverMSG
    Admin grupy komputery
    Znasz adres IP serwera?
    Piopr
    Poziom 6  
    Wchodzisz przez adres IP, czy adres typu: example.com?
    Jak Twój internet zachowuje się, gdy pingujesz ten serwer? (win+r -> cmd -> ping adres).
    Spróbuj też z nowym identity i pochwal się komunikatem podczas łączenia się z serwerem na TS.
    Whale2000
    Poziom 2  
    Po tygodniu problem sam się naprawił. Dzięki za odpowiedz