Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Focus 1.8 2003r pompa paliwa

13 Sie 2019 13:00 102 6
  • Poziom 2  
    Cześć. Mam problem z focusem 1.8 diesel 2003r. Samochód po dwóch dniach postoju kręcił zapalał na ok sekundę i gasł. Po kilku próbach już nie zapala. Obstawiam pompę paliwa, ale nie mogę jej znaleźć. Nie ma jej pod kanapa tylną ani w okolicy pierwszego słupka od strony pasażera. Dzięki za pomoc
  • Poziom 29  
    Nie wiem czy dobrze kojarzę ale chyba w tym aucie nie ma pompy elektrycznej paliwa a przynajmniej nie w zbiorniku paliwa. Dlaczego takie przypuszczenia? Szwagier ma Focusa 1.8 diesla i właśnie nie ma pompy co też go zdziwiło. Układ wtryskowy Bosch. Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić. Objawy miał podobne i ostatecznie wymienił pompę wysokiego ciśnienia na inną używaną i samochód działa. Wcześniej wymieniał zawór regulacji ciśnienia paliwa ale to nie pomogło
    więc zdecydował o wymianie całej. swoją drogą jeśli to bosch to jest trochę roboty z wymianą. Pozdrawiam.
  • Poziom 29  
    domellus napisał:
    Nie wiem czy dobrze kojarzę ale chyba w tym aucie nie ma pompy elektrycznej paliwa a przynajmniej nie w zbiorniku paliwa. Dlaczego takie przypuszczenia? Szwagier ma Focusa 1.8 diesla i właśnie nie ma pompy co też go zdziwiło. Układ wtryskowy Bosch. Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić. Pozdrawiam.

To co ma w baku?
  • Poziom 29  
    czujnik poziomu paliwa. Jak sprawdzam w katalogu IC to do tych aut nie ma pompy elektrycznej dostępnej więc możliwe że jest to prawdą. Jedynie do 1,8 TDCI 115 KM silnik F9DA F9DB podają pompę meat&doria MD76296E pompa wtryskowa Delphi.
  • Poziom 29  
    domellus napisał:
    czujnik poziomu paliwa. Jak sprawdzam w katalogu IC to do tych aut nie ma pompy elektrycznej dostępnej więc możliwe że jest to prawdą. Jedynie do 1,8 TDCI 115 KM silnik F9DA F9DB podają pompę meat&doria MD76296E pompa wtryskowa Delphi.

Przecież to elektryczna pompa co podałeś....
  • Poziom 2  
    Dzięki za pomoc.
  • Poziom 29  
    Eidems napisał:
    domellus napisał:

Przecież to elektryczna pompa co podałeś....

Nie żebym się czepiał ale czy przeczytałeś ze zrozumieniem co napisałem? Elektryczną pompę podają tylko do tej jednej wersji która posiada pompę "wtryskową" Delphi a inne nie mają podanych tylko sam czujnik poziomu paliwa.