Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel astra G 1.6 8V - Gdzie znajduje się centralka centralnego zamka

13 Sie 2019 14:40 54 8
  • Poziom 23  
    Auto z 1999r.Posiada tylko kluczyk a chcę zainstalować sterowanie na pilota.
  • Poziom 8  
    Prawy słupek w miejscu pasażera

Opel astra G 1.6 8V - Gdzie znajduje się centralka centralnego zamka
  • Poziom 23  
    Dzięki za odzew.To auto było sprowadzone z niemiec i jest otwierane tylko z kluczyka.Czy jest możliwosć podpięcia do istniejącej instalacji centralki na pilota. Opel astra G 1.6 8V - Gdzie znajduje się centralka centralnego zamka Opel astra G 1.6 8V - Gdzie znajduje się centralka centralnego zamka Posiadam taką centralkę i dwa piloty.Instrukcja jej montażu gdzieś zgineła.Prosze o pomoc w jej montażu.
  • Poziom 8  
    Wygląda jak Aramis BX60 ale schematy dostępne w internecie (kolorystyka przewodów) są inne jak w Twojej kostce.
  • Poziom 23  
    Mnie interesuje czy jest mozliwosć podpięcia tej centralki pod istniejącą instalację Ta centralka była zainstalowana w vW Polo ale auto poszło na złom.Nie jestem szpecem w elektronice a w tamtym aucie tak było że otwierało się z kluczyka i z pilota.Ta centralka to jest ten sam typ co kolega podał .
  • Poziom 23  
    Własnie jak podpiąc tą centralkę .Nie posiadam schematu elektrycznego tej astry .Chodzi schemat co do czego podłączyć.Może ktość mi poda jakaś koncepcje.
  • Poziom 41  
    Najpierw ustal dokładna wersje tej centralki, potem napewno wygooglujesz jak się podpiąc żeby to działało jak powinno. Mam nadzieje że już szukałeś w googlach? Jak nie znajdziesz to trzeba wybadać przy samym zamku w drzwiach który przewód steruje zamknięciem/otwarciem. Sygnał masowy jak dobrze pamiętam.
  • Poziom 23  
    Rozebrałem kluczyk bateria w środku.Wyczyszczone wnętrze kluczyka ,nowa bateria.Kluczyk w stacyjce ustawionej na zapłon.Wciśnięty przycisk zamykania drzwi zamknięte.wciśnięty przycisk otwierania drzwi otwarte.Taka sama sytuacja przy wyjetym kluczyku.Na dzień dzisiejszy dam sobie spokój z tą cenyralką.Zobaczę jak długo będzie działać.