Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

vectra C kombi 2.0 DTI 2004 - ponowne odpalenie

13 Sie 2019 19:14 90 5
  • Poziom 7  
    Witam wszystkich serdecznie.

Nie dawno stałem się użytkownikiem Opla VECTRY C 2.0 DTI 2004 rok kombi.

Problem z ponownym rozruchem silnika po jego wcześniejszym zgaszeniu jest odpoczątku od kąd ją (go) kupiełem otóż po zgaszeniu silnika i ponownej próbie jego odpalenia rozrusznik nawet nie drgnie, dopiero po cofnięciu kluczyka do pozycji 0 i odczekaniu 20-30 sek. oraz po dzwięku zrołączenia bądź załączenia się przekaźnika mogę spokojnie odpalać silnik.

Moje pytanie to czy to jest problem związany z przekaźnikime czy może jakaś inna przyczyna tego jest, a może poprostu ten typ tak ma. W każym bądź razie nie spotkałem się jeszcze z czymś takim.

Drugie moje pytanko dotyczy pojawienia się wody na dywaniku z przodu po prawej stronie po dużej ulewie. Może ma ktoś jakiś pomysł którędy może się dostawać. Ja stawiam an filtr kabinowy lub jego obudowe, ale ciężko to sprawdzić tym bardziej, że jeszcze nawet nie rozszyfrowałem gdzie tak dokładnie się on znajduje.

Pozdrawiam wszystkich i z góry bardzo dziękuję za pomoc.
  • Poziom 39  
    Pierwszy problem to najpewniej nuefabryczne odcięcie zapłonu do usunięcia. Woda wlewa się przez filtr kabinowy na podszybiu od strony pasażera. Pod obudową filtra jest zapchany odpływ wody. Typowy problem w vc.
  • Poziom 7  
    No dzięki Ci bardzo. Faktycznie ma dołożony alarm. Jaki będzie miało wpływ usunięcie tego odcięcia na działanie alarmu?
  • Pomocny post
    Poziom 39  
    Jeśli zmostkujesz sam przekaźnik od odcięcie to żadnego wpływu nie będzie.
  • Poziom 32  
    Jak nie chce odpalić nie pokazuje się czasem kontrolka z przekreślonym kluczykiem? Problem równie dobrze może być w kończącym się CIM
  • Poziom 7  
    Nie nie pokazuje się nic takiego. Jeśli by się pokazywało to bym nie miał problemu, ale dzięki za pomysł.

Dodano po 1 [minuty]:

decybel91 dzięki wielki, będę się bawił.
    Pozdrawiam.