Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio od BMW E46 na kasety - Po podłączeniu wyświetla się napis disabled

13 Sie 2019 19:54 87 5
  • Poziom 3  
    Jak podłączam radio na stole w garażu to po podłączeniu do akumulatora pojawia się napis DISABLED. czytałem że trzeba połączyć biały kabelek z pomarańczowym lecz owego kabelka nie mam. Proszę o pomoc Radio od BMW E46 na kasety - Po podłączeniu wyświetla się napis disabled Radio od BMW E46 na kasety - Po podłączeniu wyświetla się napis disabled [img-0]
  • Pomocny post
    Poziom 30  
    Radio potrzebuje sygnału K-Line z zegarów auta, można zmodyfikować wsad by radio zadziałało bez sygnału k - line. Podeślij zrzut pamięci eeprom.
  • Poziom 3  
    LWD11 co to jest pamięć eeprom?

Dodano po 1 [minuty]:

LWD11 napisał:
    Radio potrzebuje sygnału K-Line z zegarów auta, można zmodyfikować wsad by radio zadziałało bez sygnału k - line. Podeślij zrzut pamięci eeprom.

Co to jest pamięć eeprom i gdzie się znajduje??
  • Pomocny post
    Moderator Radia Samochodowe
    Cytat:
    2. Posty, z których wynika, że ktoś nie bardzo orientuje się w temacie napraw proszę zamieszczać w dziale "Radia Samochodowe Początkujący".
    Jest to dział dla nieposiadających odpowiedniego doświadczenia w naprawianiu urządzeń RTV, ale bezwzględnie posiadających podstawową wiedzę z zakresu elektroniki (miernictwo, czytanie schematów, budowa i działanie elementów elektronicznych, podstawy teoretyczne działania urządzeń).
    Posty nie spełniające tego warunku należy pisać w "Początkujący Naprawy" albo "Początkujący Elektronicy".
    Posty zaniżające poziom, które zostaną umieszczone w "Radia Samochodowe Początkujący" zostaną tam przeniesione lub znajdą się w koszu.

Przenoszę do PE.
  • Poziom 3  
    damiancz napisał:
    Cytat:
    2. Posty, z których wynika, że ktoś nie bardzo orientuje się w temacie napraw proszę zamieszczać w dziale "Radia Samochodowe Początkujący".
    Jest to dział dla nieposiadających odpowiedniego doświadczenia w naprawianiu urządzeń RTV, ale bezwzględnie posiadających podstawową wiedzę z zakresu elektroniki (miernictwo, czytanie schematów, budowa i działanie elementów elektronicznych, podstawy teoretyczne działania urządzeń).
    Posty nie spełniające tego warunku należy pisać w "Początkujący Naprawy" albo "Początkujący Elektronicy".
    Posty zaniżające poziom, które zostaną umieszczone w "Radia Samochodowe Początkujący" zostaną tam przeniesione lub znajdą się w koszu.

Przenoszę do PE.

przepraszam jestem nowy na portalu elektroda nie usuwaj moich wiadomości prosze postaram się poprawiać moje błędy
  • Moderator Radia Samochodowe
    Temat nie został usunięty - ale przeniesiony. :idea: