Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak mam podłączyć te kabelki

Grażyna888 14 Sie 2019 09:32 123 4
    Grażyna888
    Poziom 1  
    Jak mam podłączyć te kabelki Jak mam podłączyć te kabelki
    palmus
    Poziom 21  
    Podłączyć prawidłowo.

Nie podajesz żadnych danych co to i do czego.Po fotkach widać że całość dotyczy radia, a w kabelkach partyzantka.
    Podjedź do elektryka, który Ci to zrobi.
    rynio_di
    Poziom 24  
    Najlepiej połącz to prawidłowo . A tak dokładniej to masz dwie kostki radia samochodowego. Kostka brązowa to tor głośnikowy , kolor + kolor z paskiem to jeden głośnik . Kostka czarna to zasilanie . Potrzebne są ci czerwony - plus po stacyjce . żółty - plus do podtrzymania .czarny masa niebieskiego i pomarańczowego nie wykorzystuję . Czy o to ci chodziło?
    damiancz
    Moderator Radia Samochodowe
    Cytat:
    2. Posty, z których wynika, że ktoś nie bardzo orientuje się w temacie napraw proszę zamieszczać w dziale "Radia Samochodowe Początkujący".
    Jest to dział dla nieposiadających odpowiedniego doświadczenia w naprawianiu urządzeń RTV, ale bezwzględnie posiadających podstawową wiedzę z zakresu elektroniki (miernictwo, czytanie schematów, budowa i działanie elementów elektronicznych, podstawy teoretyczne działania urządzeń).
    Posty nie spełniające tego warunku należy pisać w "Początkujący Naprawy" albo "Początkujący Elektronicy".
    Posty zaniżające poziom, które zostaną umieszczone w "Radia Samochodowe Początkujący" zostaną tam przeniesione lub znajdą się w koszu.

Przenoszę do Początkujący Elektronicy.
    telecaster1951
    Moderator Akustyka
    3.1.17. Nie wysyłaj pytań bardzo podstawowych, na które odpowiedzi można znaleźć w instrukcji obsługi lub ogólnie dostępnych źródłach. Nie prezentuj postawy, że mi się należy. Dbaj o poziom pytań i dyskusji. Dziękujemy.
    3.1.15. Nie pytaj od razu na forum, jeśli samemu nic wcześniej nie sprawdziłeś lub nie podjąłeś próby samodzielnej diagnozy. Pamiętaj, że porady są udzielane w sposób zdalny przy braku fizycznego dostępu do urządzenia, problem musi być bardzo dobrze opisany i zrozumiany przez użytkowników, a tytuł powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki.