Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV firmy Kruger&Matz A-65SUHD10 prosze o opinie

14 Sie 2019 11:16 294 11
  • Poziom 10  
    Wita jestem przed wyborem TV niestety nie mam duzego budżetu , w zasadzie chcialbym kupic TV jak najtaniej , mam duzy salon interesuje mnie tv 65 calowy i stad moje pytanie bo jakosc firmy Manta znam na LG czy Samsung ( koszta rzedów ponad 3000 zl są dla mnie za duze) dlatego nawet na nie, nie patrze. Ostatnio znalazłem TV Kruger&Matz A-65SUHD10 ktory mnie zainteresowal, czy ktos mial z Was styczność z tym TV czy chociażby z tą firmą?? Nie oczekuje cudów zwłaszcza za te pieniądze , nie interesuje mnie smart czy super płynność w 4 K. Chce wygodnie płynie bez smużenia oglądać naszą polską TV czyli programu w jakości góra HD i to wszystko, ale interesują mnie opinie o tej marce i awaryjność, czy opłaca sie w to inwestować do prostego codziennego ogladania TV?
    Z gory dziekuje za odpowiedz.
  • Moderator RTV Co kupić
    Bez smużenia na tym modelu to może być ciężko, bo on nie ma systemu upłynniania obrazu. Judder, stutter to norma na takich ekranach.

Najtanszy jaki teraz jest 65 cali i wart polecenia to Samsung 65NU7092 - ok 2700 pln kosztuje. Czasem taniej na wyprzedazach w sklepach typu Auchan etc.
  • Poziom 28  
    Kruger&Matz? Bez trudu znajdziesz informacje na ten temat. To jedna z dwunastu marek należących firmy Lechpol Electronics spod Garwolina. Nazwa nawiązuje do amerykańskiego producenta wzmacniaczy i kolumn basowych, ale te produkty nie mają z USA nic wspólnego. Kruger&Matz oferuje bowiem produkty chińskie brandowane i częściowo montowane w Polsce. A mówiąc wprost - firma to składalnio-pakowalnia chińszczyzny niewysokich lotów. O rzetelne opinie w sieci jest niezwykle trudno, bo dominują artykuły i teksty sponsorowane, naszpikowane głównie płatnymi opiniami od firm PR. Jedną z korzyści z zakupu Kruger&Matz może być gwarancja realizowana w Polsce, serwis na miejscu i warunki zgodnie z systemem Door2Door. Ale nie musi, bo konkurencja też to ma. Ponieważ nie kupuję tych produktów, trudno mi odnieść się do polityki firmy w kwestii obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej. Ale kilka informacji od klientów znalezionych przeze mnie w sieci nie było zbyt pochlebnych.

Jeżeli faktycznie nie oczekujesz niczego więcej, to w roli zwykłego telewizora Kruger&Matz pewnie sprawdzi się. W tym modelu jest zamontowana matryca Samsunga Ultra HD. Kontrast (deklarowany) na poziomie 4000:1 i czasem reakcji około 6,5 ms. Dla porządku trzeba też wspomnieć, że to matryca raczej z dolnej półki o średnich parametrach odświeżania. W efekcie jakość obrazu jest niższa od modeli renomowanych firm, ale być może akceptowalna - jeśli chodzi wyłącznie o oglądanie "telewizora bez wodotrysków". Największą miną tego modelu będzie niewątpliwie słabe wyposażenie (złącza) i naprawdę kiepski tor audio. W tym wypadku chyba konieczne będzie podłączenie telewizora do kina domowego lub zainstalowanie przyzwoitego soundbara. Po tych modyfikacjach powinno być nieźle, przynajmniej z dźwiękiem.

Reasumując, kupując ten produkt Kruger&Matz otrzymasz telewizor którego główną zaletą są wielkość i niższa cena. Po stronie wad trzeba jednak będzie zapisać gorszą jakość obrazu, naprawdę kiepską jakość dźwięku, zauważalne smużenie i gorsze odwzorowanie kolorów. Jeśli telewizor ma być tylko duży i tani oraz służyć użytkownikowi o bardzo niewielkich wymaganiach, to może będziesz zadowolony. Warto jednak przemyśleć dołożenie do budżetu i zakup firmowego modelu. Można też rozważyć zakup mniejszego, ale lepszego telewizora lub zastanowić się przyzwoitym sprzętem używanym.
  • sprzedawca - konsultant
    Kupisz za tą kasę dużo lepsze modele i ze zdecydowanie lepszym wyposażeniem.
  • Poziom 10  
    Z tego co słyszałem:) są to ekskluzywne telewizory:)
    Tu się nie ogląda piłki nożnej , tu się nie ogląda siatkówki tu się ogląda giełde
    Ekskluzywne Kruger ??
    Co to znaczy ?
  • Poziom 29  
    Ludwik XVI napisał:
    Bez smużenia na tym modelu to może być ciężko, bo on nie ma systemu upłynniania obrazu. Judder, stutter to norma na takich ekranach.

Najtanszy jaki teraz jest 65 cali i wart polecenia to Samsung 65NU7092 - ok 2700 pln kosztuje. Czasem taniej na wyprzedazach w sklepach typu Auchan etc.

Teraz jest promocja na mall i kosztuje 2419zł
  • Poziom 10  
    LOCOLOCO napisał:
    Kupisz za tą kasę dużo lepsze modele i ze zdecydowanie lepszym wyposażeniem.

duzo lepsze modele jakie?? mozesz podac ???
    Eidems napisał:
    Teraz jest promocja na mall i kosztuje 2419zł

Wlasnie szukalem ale nie znalazlem jest na mall wprzedaz Samsung UE65NU7172 to z tego widze dosc podobny model a nawet lepszy za za 2599.
  • Poziom 21  
    Nie wiem jak z tv, ale jeśli chodzi o tablety tej firmy - dla serwisu gwarancyjnego połączenie WLAN z szybkością 1Mb w odległości 2 metrów od routera (przesyłając tablet do reklamacji załączyłem zdjęcie ich "produktu" i dwóch innych obok siebie, połączonych z tym samym SSID, z uwidocznioną diametralnie inną wynegocjowaną prędkością) spełnia absolutnie wszystkie wyśrubowane normy producenta.
  • Poziom 14  
    Omijaj takie wynalazki szerokim lukiem, bo w innym wypadku za 2 lata wracasz do tematu zakupu telewizora gdyz ten badziew padnie i naprawa bedzie nieoplacalna.Albo dodaj te pare stow na jakiegos Samsunga itp, albo jak nie dasz rady to kup cos uzywanego.Jestem przekonany, ze nawet ktos z forum by Ci cos odsprzedal, jak bys dawal ogloszenie jakis czas, bo przeciez kupujac nowy, nie zawsze zatrzymujemy stary.Ale wszelkich padaczek unikaj jak ognia, bo to kasa w bloto, a kasa nikomu z nieba nie leci.
    Masz TCLa 65P60 za 2499 zł
    Z Androidem, Kodi, MxPlayer, obsługa głosem i pakiet gratisów.