Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Passat b5 98 r 1.9tdi 90 instalacja climatronic, szukam schematu, jak podlaczyc?

14 Sie 2019 11:39 69 4
  • Poziom 5  
    Passat b5 98 r 1.9tdi 90km - posiadam caly kompletny climatronic , posiadam równiez wszystkie wtyczki , tylko brakuje mi instalacji... chce podlaczyc jakos ten climatronic ze stara instalacja w swoim pasku jednakze nie posiadam zadnego schematu i nie mam pomyslu

Moderowany przez CameR:

Uzupełniłem markę i model auta.
    Zamieść zdjęcia tego, co masz ?
    Reg. 3.1.15. Nie pytaj od razu na forum, jeśli samemu nic wcześniej nie sprawdziłeś lub nie podjąłeś próby samodzielnej diagnozy. Pamiętaj, że porady są udzielane w sposób zdalny przy braku fizycznego dostępu do urządzenia, problem musi być bardzo dobrze opisany i zrozumiany przez użytkowników, a tytuł powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki.

• Poziom 25  
    A może jakie auto ? I co to znaczy kompletny klimatronic ? Bo zdajesz sobie sprawę, że nie wystarczy inny panel, bo komp steruje klimą ?
  • Poziom 5  
    Passat b5 98 r 1.9tdi 90km , kompletny czyli komputer klimatronik, całą nagrzewnice itd, i do tego wszystkie wtyczki , klimatronik jest wyciągnięty od passata 98r 1.8t
    Pytanie jak wymienić a/c na klimatronic, głównie jak poprowadzić instalacje... Znajomi mi mówili że wystarczy tylko zrobić odpowiednią instalację i będzie działać, więc pytanie jak zrobić tą instalację, czy da się jakoś podłączyć pod tą co mam. Oryginalnie z zwykłym a/c
  • Poziom 5  
    dzieki w wolnej chwili postaram sie z tym pobawic :D

Dodano po 1 [godziny] 59 [minuty]:

dzieki w wolnej chwili postaram sie z tym pobawic :D