Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Play InternetPlay Internet
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] ZTE NEVA 80 orange - Nie mogę usunąć nieaktywnego konta google

14 Sie 2019 14:16 414 2
  • Poziom 12  
    Witam.

Tak się złożyło, że odwiedziła mnie teściowa i dała do zabawy swój telefon NEVA 80 moim dzieciom, a te łobuzy weszły na internet i aby mogli ściągać gry, to założyli konto na google, które zostało przypisane do telefonu. Nikt nic o tym nie wiedział, dopóki babci się telefon całkowicie nie wyłączył i przy włączeniu po naładowaniu telefonu niestety pojawił się komunikat o podanie danych z konta google, których dzieciaki niestety już nie pamiętają. Reset i przywrócenie do ustawień fabrycznych nic nie dało. Jedynie w necie znalazłem informację, że problem ten można rozwiązać za pomocą programu qcom_smart_tool, ale nikt w mojej okolicy nie dysponuje tym programem, a kupować program dla jednorazowego użytku nie bardzo się opłaca. Może ktoś byłby w stanie pomóc zdalnie, lub wybiera się gdzieś w góry w najbliższym czasie i zechciał by mnie poratować, to będę wdzięczny i na pewno na jaką herbatę po góralsku (oczywiście z prądem) zabiorę :)
  • Play InternetPlay Internet
  • Pomocny post
    Admin grupy GSM
    Szukaj pod hasłem Bypass Google Account ZTE BLADE V770 ORANGE NEVA 80

Jeżeli darmowe rozwiązanie nie zadziała to wizyta w serwisie gdzie posiadają sprzęt. Sam program nie wystarczy, musi być klucz.
  • Poziom 12  
    Faktycznie udało się znaleźć w necie poradę jak zrobić bypass, ale prawdę powiedziawszy trochę mi zeszło zanim opanowałem całą procedurę, bo miałem inny wygląd menu, bo do ściągnięcia były już inaczej opisane pliki służące do odblokowania konta google i jeszcze kilka innych problemów, ale po wielu próbach jest sukces i telefon działa, a babcia się cieszy :). Wielkie podziękowanie dla tino2003 i oczywiście herbatka z prądem czeka.