Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Urządzenie wielofunkcyjne laser czy atrament jaki model

14 Aug 2019 17:20 492 4
  • Level 7  
    Witam
    Potrzebna porada jak w temacie. Urządzenie do domu dla nauczycielki , czyli jakiś wielkich wymagań nie będzie miała. Laser jakieś 1200 PLN w kolorze, za połowę ceny dobry atrament. Jaki model wybrać jeśli atrament,żeby nie zasychały tusze i koszt tuszy był akceptowalny.
  • Level 37  
    Myślę, że z czystym sumieniem mogę polecić EPSON L3050. U mnie w domu używany przez nauczycielkę, nic nie zasycha - a ma już około 15 miesięcy.
  • Moderator
    Poczytaj o HP Ink Tank Wireless 419 All-in-One. Kupiłem dla rodziny. Użytkownicy są zachwyceni, ja trochę mniej, bo widzę błędy w odwzorowaniu kolorów ale to już "zboczenie zawodowe":wink:.
  • Level 13  
    Ture11 wrote:
    Myślę, że z czystym sumieniem mogę polecić EPSON L3050. U mnie w domu używany przez nauczycielkę, nic nie zasycha - a ma już około 15 miesięcy.

Wybacz, że po chamsku się podepnę, ale właśnie jestem na etapie zakupu takiego urządzenia. Jak często właścicielka drukuje w czerni/kolorze i jaki był najdłuższy przestój, który nie spowodował uwalenia głowicy?
  • Level 23  
    SPC261SFNW_RICOH

spc260sfnw

ten model posiada wszystko co potrzebujesz , jak dasz do druku foto na papierze 100g lub grubszym i ustawisz typ papieru gruby to jest jakość prawie jak od fotografa

CHIPY

chipy są do kupienia za grosze w sieci ,
    po zmianie chipa wydrukować można prawie dwie normy z tonera,