Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] - Po paru minutach oglądania przerywa sygnał z satelity

15 Sie 2019 20:05 180 6
  • Poziom 8  
    Witam
    Mam dwa dekodery i jeden podwójny konwenter przy talerzu, na jednym dekoderze w salonie wszystko chodzi jak należy a na drugim w sypialni po paru minutach oglądania przerywa sygnał. Po zamieniałem dekodery z salonu do pokoju i z pokoju do salonu i też w pokoju przerywa sygnał na drugim dekoderze. Nie mogę znaleźć usterki, czy miał ktoś może taki przypadek?

• Poziom 43  
    Uszkodzone tunery(ich modele), uszkodzony konwerter...
  • Poziom 8  
    Tunery odpadają bo są sprawne, chodzą bez żadnego problemu. Obojętnie który podłączę w salonie to chodzi i nic się nie dzieje. Problem leży w sypialni czyli wypuszczony drugi kabel z konwentera. Czy może być to wina konwentera że 5 minut chodzi dobrze a potem przerywa sygnał tak jakby się przegrzewał czy coś w tym stylu, ale przerywa tylko na drugim wyjściu gdzie został podłączony do sypialni a na pierwszym wyjściu do salonu śmiga bez problemu. Jak do salonu podłącze dekoder z sypialni to też śmiga.

• Poziom 43  
    Zamień przewody przy konwerterze i sprawdź.
    Przy okazji same kable i zarobienie wtyków.
  • Poziom 8  
    W porządku, zamienię przewody, sprawdzę i dam znać.
  • Poziom 43  
    Jakie masz sygnały w tej sypialni? Jak w sypialni zniknie sygnał to wyłącz dekoder w salonie. Jak pomoże to konwerter do wymiany na innej firmy.
  • Poziom 8  
    Witam. Zmieniłem wtyki na nowo i już jest dobrze. Temat zamykam.