Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zestaw kluczy powerfix XXL za 349pln

bodzmin 16 Aug 2019 17:08 750 5
    bodzmin
    Level 10  
    Bardzo proszę, jeśli ktoś zakupił ten komplet /dostępny tylko w wybranych sklepach i sklepie online/, rozmiary kluczy nasadowych 3/4 cala. Są tam cztery sztuki tych nasadek. Widziałem to w Sanoku i.... Nie zrobiłem zdjęcia. W lipcu kosztowały 444 PLN. Nadmieniam że w infolinii sklepu Lidla nie byli mi w stanie podać takiej informacji. Coś koło 34 do... 40-tu kilku.... Jeśli ktoś może to bardzo proszę o dokładne rozmiary.
    bodzmin
    Level 10  
    Tak ten.... Bardzo proszę nie obrażajmy się nawzajem wysyłając linki produktu.
    Zadałem jasne i proste pytanie oraz zamieściłem wyczerpujący opis moich poszukiwań. POWTARZAM w tym produkcie, w jego specyfikacji, niema szczegółowych info. o rozmiarach nasadek, są to jedynie rozmiary połączeń tych poszczególnych elementów.
    To rozpoznaje już mój siedmioletni siostrzeniec.
    DriverMSG
    Admin of Computers group
    bodzmin wrote:
    nie obrażajmy się nawzajem wysyłając linki produktu.
    Wybacz, że chciałem pomóc, upewniając się linkiem o produkt. Przecież każdy powinien znać dokładnie zawartość sklepów Lidl w Polsce.
    Więcej obrażać nie będę.

bodzmin
    Level 10  
    Przepraszam... Bardzo... Są ziomki co na odczepne wysyłają linki. Źle wyszlo. Masz rację, chciałeś się upewnić.
    Byłem wkurzony że pan z infolinii sklepu Lidla nie był w stanie pomóc w głupich czterech nasadkach. Ale jest dobrze, dostałem odpowiedź ze zdjęciem

Dodano po 4 [minuty]:

Super piękne dzięki... Tego szukałem dwa dni na necie i w centrum obsługi klienta sklepu Lidla online. Naprawdę dobra
    "ROBOTA". JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ.