Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

[Rozwi您ano] Losowo skacz帷y ping Archer C6 INEA

16 Sie 2019 22:27 147 6
  • Poziom 2  
    Witam mam problem z skacz帷y pingiem:
    Losowo skacz帷y ping Archer C6 INEA Losowo skacz帷y ping Archer C6 INEA

Model router'a to: Archer C6.

Czytalem troszke i czy to tez moze byc problem karty sieciowej? Mam model Realtek PCIe GBE Family Controller.

Ping randomowo losowo skacze np: Rano gdzies 6-13 ping jest stabilny i spokojny. A p騧niej co jakies 5 sek jest 100 ping, ale to da si zniesc, dopiero wieczorem jest karamba, bo ping dropi to wzrasta do 2k lub 3k. Chcia豚ym wiedzie czemu tak mo瞠 si dziac?

Ja router mam pod陰czony kablem, a brat ma wifi, lecz nawet jak go nie ma to strasznie dropi wzrasta ping. Przez pierwszy tydzien od zakupu nowego kabla WAN by這 ok, pozniej znow cos sie odwalalo. Jak czegos nie podalem mozecie pisac to zerkne, dodam ze predkosc lacza to 5 mb/s Mb/s.

Losowo skacz帷y ping Archer C6 INEA

Chcia豚ym te wiedziec czy to mo瞠 ktos mnie Ddos'uje, bo ping rano stabilny wieczorem o 24 tez stabilny, tylko w czasie duzego online okolice 14-23 (jest 幢e) - tylko ze o 14 jest na pewno mniejszy ping niz o tej 22-23.

Jestem tez troche zielony w tych tematach bo pierwszy raz postanowilem opisac moj problem na forum.
  • Poziom 26  
    Zr鏏 test ping do samego routera te, wtedy wyja郾isz czy mo瞠 by winna karta sieciowa, lub router po stronie switcha, zr鏏 te pomiary WinMTR do jakie witryny wtedy dowiesz si gdzie pakiet si 幢e pinguje.
  • Moderator - Sieci, Internet
    procsa napisa:
    Zr鏏 test ping do samego routera te, wtedy wyja郾isz czy mo瞠 by winna karta sieciowa

Dok豉dnie r闚nolegle ping do routera. Sprawd te stabilno嗆 陰cza bez routera.
  • Specjalista Sieci, Internet
    Hado666 napisa:
    Chcia豚ym wiedzie czemu tak mo瞠 si dziac?

Obci捫enie 陰cza w godzinach wieczornych.
    I trasowanie ruchu na kolejnych hopach a do serwera docelowego.

Test WNMTR do wybranego serwera i zobaczymy jak to wygl康a.
    Potem mo積a pomy郵e o PingPlooterze, jperf - ale to uprzedzam Autora nie jest zadanie na 2 minuty i 3 klikni璚ia myszk.
  • Poziom 2  
    KOCUREK1970 napisa:
    Hado666 napisa:
    Chcia豚ym wiedzie czemu tak mo瞠 si dziac?

Obci捫enie 陰cza w godzinach wieczornych.
    I trasowanie ruchu na kolejnych hopach a do serwera docelowego.

Test WNMTR do wybranego serwera i zobaczymy jak to wygl康a.
    Potem mo積a pomy郵e o PingPlooterze, jperf - ale to uprzedzam Autora nie jest zadanie na 2 minuty i 3 klikni璚ia myszk.

Sry 瞠 mnie nie by這 i nie pisa貫m tutaj jest zdj璚ie przez tego winmtr Losowo skacz帷y ping Archer C6 INEA zauwa篡貫m ze zaden pakiet nie zosta utracony
  • Specjalista Sieci, Internet
    @Hado666
    Pingujesz inny serwer spod CMD a co wskazuje WnMTR?
    To w WnMTR masz pingowa serwer kt鏎y pingujesz z listy komend.
    Ping z okna komendy nie jest nikomu potrzebny w tym momencie bo w sumie nic nie m闚i i nic nie wskazuje.
  • Poziom 2  
    zapomnia這 mi si 瞠 nie mam w豉snego neta wie udost瘼niali鄉y anten za darmowego