Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Profesjonalna kosiarka spalinowa do 10 tyś PLN

16 Sie 2019 23:22 294 8
  • Poziom 9  
    Poszukuje profesjonalnej kosiarki spalinowej do dużych powierzchni , z powodu dużej ilości zakamarków nie może być to traktorek.
    w 2012 r kupiłem http://ekosiarka.eu/produkt-kosiarka-do-zarośli-gtm-840-professional-538.html?l=pl
    Kosiarka sprawuje się bardzo sprawnie ale importer firma krzak (grass) nie jest w stanie zapewnić części zamiennych. Dodatkowo wszystkie rozmiary w osprzęcie kosiarki są w jednostkach imperialnych przez co zakup paska klinowego do noży poza importerem jest nie możliwa.
    Sam pasek kosztuje 300 zł i trzeba czekać na niego kilka miesięcy... Przerabiałem już dużo pasków z polskiego rynku ale nietypowa długość 173mm oraz szerokości 19 mm powoduje ciągle problemy z eksploatacją . Chciałem zrobić remont napędu noży ale do firma grass nie da się dodzwonić . Oprócz absurdalnych cen noże cechują się niebyła jakością wykonania, wygląda jak by dodawali do niej papieru bo ścierają się w zastraszającym tempie w analogicznej maszynie dzieje się to 2-3 razy wolniej.
    Dlatego szukam innej kosiarki z napędem 2-3 ostrzowej z silnikiem min 10 KM z dobrym dostępem do serwisu , musi to być maszyna za którą się idzie lub stoi. Przy moich warunkach nie mogę sobie pozwolić na traktorek.
    Znalazłem na razie Cub Cadet Wide Cut E-Start ale to wygląda jak kolejnego chińskiego klona.
  • Poziom 40  
    Poszukaj porządnego serwisanta. W tym budżecie to masz serwis na x lat.
  • Poziom 13  
    Z tego co wiem to pasek kosztuje 200zł a nie 300zł.,napisz coś bliżej czy to Firma która ci sprzedała maszyne nie ma paska czy importer go nie posiada czy ten kto ci to sprzedał twierdzi że importer go nie ma,to dość ważne fakty które pozwolą ustalić czy Importer leci w kulki czy firma sprzedająca co maszynę na cię w du...e,warto ustalić pewne rzeczy aby kogoś póżniej zmieszać z błotem,Cub Cadet będzie droższy ale mizerniej wykonany
  • Poziom 9  
    Importer nie odpisał mi na maila, sprzedawca na ustalił że połowa z potrzebnych części jest dostępna. Reszta można zamówić ale nie wiadomo ile mają kosztować a mam dać zaliczkę to może kiedyś przyjdą.
  • Poziom 13  
    Czyli już coś mamy, tu do sprzedawcy trzeba mieć pretensje a nie do importera, bo to u niego kupowałeś, nie jest problemem ustalić ceny części, tylko trzeba chcieć to zrobić a tu widać sprzedawcy się nie chce bo najlepiej tylko sprzedać. Słabą firmę wybrałeś na zakupy jeśli chodzi o sprzedawce, importer sprzętu jak by zaczął korespondować z klientami detalicznymi to tylko to musieli by robić, więc nie miej do nich pretensji, ja bym cisnął tego co sprzedał ci maszynę.
  • Poziom 9  
    No nie wiem monituje temat i gość rozkłada ręce podobnież grass w ogóle nie odpowiada na maile. Umówiliśmy się tak że robimy zamówienie termin realizacji luty marzec
  • Poziom 13  
    Mimo wszystko czepnął bym się sprzedawcy,nie wiesz czy np.nie składa teraz na importera wszystkiego a może po prostu olał sprawę,maszynę sprzedał i do widzenia,ciężko wyczuć kto teraz za to odpowiada,może zadzwoń sam do importera i ustal jak jest naprawdę i to chyba najlepsze rozwiązanie