Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Instalacja Windowsa XP na Androidzie

jarusek131 19 Sie 2019 18:20 17391 35
  • IT SerwisIT Serwis
    rafbid
    Poziom 32  
    Spróbuj zainstalować Windowsa XP mini 2.1 trochę okrojony ale wymagania ma jak Windows 95.
  • IT SerwisIT Serwis
    _eddie_
    Poziom 32  
    x86 na ARM? Hłe hłe :D . To nie ma prawa dobrze działać. Można windowsa 10 pod Malinkę jakoś wkomponować w smartfonowe cpu ale na więcej bym nie liczył w dziedzinie odpalania windowsów na telefonach.
    maxxim
    Poziom 15  
    Rok temu miałem kilka tabletów do przeglądu . jeden z nich był z win7 ...reszta win10 (i z dziesiątką własnie były sprzedawane ) Zastanawiam się po kij pakują na siłę 10 ........skoro na 7-ce działa super , szybko ,i to przy paru otwartych aplikacjach . Z oryginalnym Win10 ....działa , ale szału nie ma . Po tym wsadziłem do moich PC puste twardziele i zainstalowałem win10 . Szczerze powiem - nie widziałem żadnych ułatwień w pracy na tym systemie .....ale kompy zwolniły strasznie . Tak więc zostaję na starej 7-ce . To testów użyłem apple imac a1224 z core 2 duo 2.66 GHz i jakiegoś składaka z 4Gb ram i core 2 duo 2.8GHz . Wiem że to starocie , ale nie widzę powodu dla wydawania kasy na nowe komputery tylko dlatego że jest nowy os . te stare kompy w 100% zaspokajają moje potrzeby . Do gier mam starego amd z 8 rdzeniami , 32GB ramu
    ( stary ale też jest ok do FSX )