Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

P9lite - Telefon Huawei p9lite prosi o kod dostępu. Mam aktywne linie papilarne

Fog1 18 Aug 2019 20:34 1398 7
    Fog1
    Level 2  
    Telefon Huawei p9lite prosi o kod dostępu. Mam aktywne linie papilarne ale woła o kod dostępu. Jak to obejść bez twardego resetu. Może robię coś nie tak. Po wpisaniu 3razy błędnego kodu muszę czekać 1h. Nie pamiętam kodu. Proszę o pomoc
    KRY5PIN
    Level 36  
    A jak przykładasz opuszek palca to jest jakaś reakcja??
    Fog1
    Level 2  
    Nie po przyłożeniu palca wyskakuje podaj kod dostępu. Ciekawe jest również to
    Że wyskakuje info że funkcja lini papilarnych dostępna będzie za1h a po godzinie nic tylko prosi o kod dostępu.
    blahfff
    Level 39  
    Fog1 wrote:
    Telefon Huawei p9lite prosi o kod dostępu. Mam aktywne linie papilarne ale woła o kod dostępu.

To normalnie zachowanie po dluzszej nieaktywnosci (roznie w roznych telefonach, czasem 12h, czasem 24 i wiecej) oraz po _kazdym_ restarcie urzadzenia. Jesli nie pamietasz hasla to nic na to nie poradzisz, poza resetem. Po resecie z recovery potrzebne beda oczywiscie dane do konta Google ktore bylo dodane do telefonu. Nie licz na, ze nagle przestanie pytac o haslo i wystarczy odcisk palca.
    Fog1
    Level 2  
    Ok. Pytanie zasadnicze. Czy po restarcie z recovery I znajomości dostępu do Google uratuje dane z telefonu.
    g107r
    Level 41  
    W samsungu istnieje teoretycznie możliwość zdjęcia blokad z konta samsung, praktycznie to nie wiem, bo się coś nie mogę zalogować... :cry:
    Huawei nie ma czegoś podobnego, uprzednio użytego, bo teraz raczej za późno na takie operacje?
    Ja skorzystałem i utworzyłem konto u producenta telefonu, więc mogę chyba mieć taką opcję.