Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dying light nie spełnia minimalnych wymagań

MarcinBielany 21 Sie 2019 17:33 537 35
    sosarek

Poziom 43  
    MarcinBielany napisał:
    wiatraki

WENTYLATORY.
    Co to za komputer, jaki zasilacz?
    Jak karta podłączona do monitora?
    Tomequ123

Poziom 41  
    Zrobić reset BIOS zworką.

Jaki zasilacz? Jaka płyta główna?
    Dodatkowe zasilanie 6 pin podpięte?
    Jak podłączony monitor?
    speedy9
    Pomocny dla użytkowników
    Płyta którą masz pochodzi z jakiegoś modelu komputera Lenovo. Miały one coś w rodzaju "white list" i nie obsługiwały wszystkich kart graficznych. Starsze modele działały co najwyżej z GTX 750Ti. Nie wiem na 100% czy tak jest w Twoim przypadku i to ograniczenie dale o sobie znać, ale jest to prawdopodobne.
    Po pierwsze zaktualizuj BIOS do najnowszego dostępnego. Zainstaluj sobie Lenovo Sytem Update: https://support.lenovo.com/pl/en/solutions/ht500008 i zainstaluj najnowsze wersje wszystkiego. Po tej operacji dopiero włóż kartę graficzną.
    dt1
    Moderator - Komputery Serwis
    M81/M91 własnoręcznie testowałem z kartami GTX950, GTX960, a także z GT1030 i GTX1050. Z Radeonami te komputery nie działały, ale z kartami Nvidia bez problemu. Aktualizacja BIOS wskazana po dokładnym rozpoznaniu modelu komputera, z którego pochodzi płyta (można po modelu maszyny, który jest zapisany w BIOS).
    speedy9
    Pomocny dla użytkowników
    dt1 napisał:
    Aktualizacja BIOS wskazana po dokładnym rozpoznaniu modelu komputera, z którego pochodzi płyta (można po modelu maszyny, który jest zapisany w BIOS).

Widać, że autor tematu niezbyt komfortowo czuje się w tematach BIOSu itp. dlatego poleciłem aplikacje od Lenovo, aktóra sama wykryje model płyty i pobierze właściwy BIOS.
    dt1
    Moderator - Komputery Serwis
    Można i tak, chociaż nie lubię aktualizować BIOSu spod Windowsa, jest to mniej bezpieczne niż aktualizacja spod DOS (lub z nośnika bootowalnego, czyli efektywnie też spod DOS).