Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alarm fox, samochód skoda felicja

Zalarek 17 Wrz 2005 15:55 2984 5
  • #1 17 Wrz 2005 15:55
    Zalarek
    Poziom 9  

Wymieniałem stacyjkę, po ponownym, prawidłowym podłączeniu przewodów nie mogę odpalic samochodu. Czy to ma związek z alarmem?

0 5
  • #2 17 Wrz 2005 20:20
    slawcio_100
    Poziom 13  

może jeśli został przerwany obwód rozruchu lub zapłonu podczas montażu alarmu

0
  • #3 29 Gru 2006 10:12
    mirosław janczak
    Poziom 1  

Sprawdz czy zapala na krótko, może być uszkodzona stacyjka.[/quote][/tex]

0
  • #4 29 Gru 2006 10:42
    krisxxl
    Poziom 27  

Witam

Też miałem FOXa w Felicji i nie miał on połączenia z immobiliserem ani układem zapłonowym. Jest to zazwyczaj zwykły wyjec reagujący na czujniki ruchu i wyłączniki krańcowe drzwi i maski. Jedyne połączenie ze stacyjką jakie jest, to podłączenie +12V z zacisku na którym pojawia sie to napięcie po przekręceniu kluczyka. Jest natomiast inna rzecz: Felicja ma immobiliser w kluczyku (przynajmnie ta, którą ja mam, czyli 2000 rok). I od tego bym zaczął szukać. Byc może jest problem z odczytaniem kodu z kluczyka.

Pozdrawiam

Krystian Tokarski

0
  • #5 21 Kwi 2007 21:41
    ADAM24O
    Poziom 2  

NAPISZ JAK ZACHOWUJE SIĘ DIODA IMMOBILIZERA.
    MA SIĘ ROZUMIEĆ ŻE WYMIENIŁEŚ STACYJKĘ I KLUCZYKI A W STACYJCE JEST TYLKO CZYTNIK KODU I JEST ON PREZESYŁANY DALEJ ZATEM INNY KLUCZYK INNY KOD. JEŚLI DIODA IMMO SIĘ ŚWIECI TO IMMO JEST ZAB;LOKOWANY.

Moderowany przez Błażej:

Zanim napiszesz odpowiedź, to spójrz na datę napisania poprzedniego postu. A tak tylko zarobiłeś ostrzeżenie za pisanie z użyciem Caps Locka, Regulamin pkt 10.9.

0