Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

[Sprzedam] Sterowniki, zasilacze przemys這we, falowniki

koala106 21 Sie 2019 08:54 390 0
    koala106
    Poziom 39  
    Zasilacze przemys這we widoczne na zdj璚iach - 100% sprawne - z demonta簑 szaf steruj帷ych. Ma這 u篡wane,

[Sprzedam] Sterowniki, zasilacze przemys這we, falowniki[Sprzedam] Sterowniki, zasilacze przemys這we, falowniki[Sprzedam] Sterowniki, zasilacze przemys這we, falowniki
    [Sprzedam] Sterowniki, zasilacze przemys這we, falowniki[Sprzedam] Sterowniki, zasilacze przemys這we, falowniki[Sprzedam] Sterowniki, zasilacze przemys這we, falowniki

Ceny:

Phoenix contact - 399z./szt. - mam 3 szt.
    Omron 299z./szt. - mam 1 szt.
    Schneider 299z./szt. - mam 2 szt.

[Sprzedam] Sterowniki, zasilacze przemys這we, falowniki [Sprzedam] Sterowniki, zasilacze przemys這we, falowniki [Sprzedam] Sterowniki, zasilacze przemys這we, falowniki [Sprzedam] Sterowniki, zasilacze przemys這we, falowniki

Sterowniki Carela:
    149z./szt. - mam 2 szt FCM i 1 szt. IDRW

[Sprzedam] Sterowniki, zasilacze przemys這we, falowniki [Sprzedam] Sterowniki, zasilacze przemys這we, falowniki [Sprzedam] Sterowniki, zasilacze przemys這we, falowniki [Sprzedam] Sterowniki, zasilacze przemys這we, falowniki

Sterowniki PLC Schneider Twido + dedykowane HMI + modu造 analog I/O
    PLC - 249z./szt. - mam 2 szt.
    HMI - 199z./szt. - mam 2 szt.
    przy zakupie kompletu PLC+HMI 400z./komplet

[Sprzedam] Sterowniki, zasilacze przemys這we, falowniki [Sprzedam] Sterowniki, zasilacze przemys這we, falowniki [Sprzedam] Sterowniki, zasilacze przemys這we, falowniki

Falowniki Yaskawa V1000 CIMR-VCBA0003BAA - cena 450z./szt. - mam 4 szt.
    Instrukcja: https://www.yaskawa.eu.com/index.php?eID=dump...oken=ea42487488791ae7289178286eb62d4810cf96f8

[Sprzedam] Sterowniki, zasilacze przemys這we, falowniki
    Filtry EMI OMRON dedykowany do falownik闚 - cena 75 z./szt. - mam 3 szt.
    Kontaktuj si z og這szeniodawc poprzez Prywatn Wiadomo嗆 (ikonka PW).