Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

[Rozwi您ano] Jakie audio do fiata 126p?

21 Sie 2019 20:36 150 8
  • Poziom 3  
    Witam, posiadam fiata 126p (98r) samoch鏚 jest po remoncie , wczesniej nie by這 w nim zamontowanego ani radia, ani g這郾ik闚. Po remoncie zosta造 tam zamontowane jakie badziewie chi雟kie g這郾iki dwa z przodu i dwa na p馧ce z ty逝.
    Radio jest dosy dobre. I teraz my郵 o za這瞠niu oryginalnego zestawu,poniewa lubi zestawy UNITRY. Ale nie wiem jak on gra, nie mia貫m okazji nigdy takiego pos逝cha. Czy mo瞠 lepiej skompletowa jaki inny? Nie potrzebuj wielkiego subufera, ale chcia豚ym aby zestaw gra przede wszystkim czysto i mia dobre pasmo przenoszenia. Jestem otwarty na opinie i propozycj. Pozdrawiam i dzi瘯uj za pomoc :)
  • Poziom 28  
    Do maluch闚 cz瘰to by造 montowane radia serii Safari.
  • Poziom 3  
    Tyle to wiem, ale czy taki zestaw gra dobrze?
  • Poziom 25  
    Nie gra nawet poprawnie. Szukaj czego nowszego. I jakie to dobre radio masz?
  • Poziom 3  
    Dobre to mo瞠 du穎 powiedziane, gra這 dosy dobrze z innymi g這郾ikami. Radio jest nowej kosztowa這 200z. Moc wyj軼iowa to 4x 50W. A jest to model NS-202 BT
  • Poziom 16  
    Zale篡 co chcesz osi庵n望. Je郵i chcesz i嗆 w stron tamtych czas闚 standrdowe po陰czenie znasz radio unitry+1 g這郾ik, takie rozbudowanie z epoki jaki kaseciak i plastykowe kolumny/monitory na p馧k, lub dok豉dana p馧ka. Oczywi軼ie w tym drugim rozwi您aniu mo瞠sz zastosowa obudow radia z unitry a w 鈔odku jaki prosty wzmacniacz na TDA 2x25W i wyprowadzenie aux, r闚nie mo瞠 by ca貫 radio unitry+ trasmiter tylko tu si pojawia problem z moc i d德i瘯iem mono cho g這郾iki z ty逝 wi璚 tym drugim nie przejmowa bym si zbytnio.
    Z kolei je郵i chcesz i嗆 w nowoczesno嗆 i by fajnie to gra這 z przodu w drzwi wrzu np focale 13cm z serii k2 power, wzmacniacz + radio w retro stylu np becker mexico. W sumie tu ju zale篡 od bud瞠tu i co chcesz osi庵n望 bo sprz皻 graj帷y "czysto"... echh sprawny sprz皻 je郵i nie pog這郾isz za mocno by by przester i dobrze nastawisz stacj radiow ka盥y zagra "czysto", nawet telefon gra "czysto" bo nie ma jaki s造szalnych zak逝ce.
  • Poziom 3  
    Na razie zosta豚ym przy radiu kt鏎e mam, na pocz徠ek my郵 o zakupie g這郾ik闚. Niestety te zaproponowany drugi zestaw m鏬豚y przewy窺zy warto嗆 samochodu, co by這 by bez sensu :).
    Nie potrzebuj czterech g這郾ik闚, dwa z ty逝 wystarcz. Czy mo瞠 kto ma jakie sprawdzone ta雟ze g這郾iki graj帷e przyzwoicie?
  • Poziom 25  
    Wstaw w drzwi pioneer ts-g130c. W p馧k jakie jajka pionera z jak najmniejsz moc rca i tyle. Wi璚ej nie ma sensu do malucha. A i radio to shit. B璠zie mia problem zasili te g這郾iki. Mog貫 kupi najta雟zego pioneera i w d德i瘯u by豉 by przepa嗆. Wiem bo brat mia takie cudo i potem na chwil wrzuci co lepszego i tamte od razu sprzeda :p
  • Poziom 3  
    Znalaz貫m fajne g這郾iki, radio nowe zakupi wed逝g propozycji. Dzi瘯uj za pomoc