Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pad xbox one na pc- fifa 20

21 Sie 2019 22:26 108 4
  • Poziom 8  
    Witam panowie, jako że niedługo wychodzi nowa fifa, czyli fifa 20 to mam dwa pytania.
    Po pierwsze czy pad od xboxa one daje sie łatwo skonfigurowac i czy w pełni działą w grze (PC).
    I po drugie- mam windowsa 10 lecz opcja bluetooth mi nie działa, więc jeśli chiałbym grac bezprzewdowo na padzie to czy musze koniecznie kupic adapter bt dedykowany do pada przez microsoft czy moge kupic tanszy zamiennik i rowniez nie bedzie zadnych problemow?

• Poziom 43  
    Są dwa rodzaje padów od XBOX, proponuję na początek poczytać w sieci, można nabyć te nowsze w sklepach działające poprzez BT.
  • Poziom 8  
    Podbijam do tematu. Podaje link strony, na której coś na ten temat jest napisane, co może tobie pomóc :wink: :
    https://support.xbox.com/pl-PL/xbox-on-windows/accessories/connect-xbox-one-controller-to-pc

U mnie na 7 na kablu pad działa ale przez bluetooth już nie - i tu mam jak ty ten sam problem. Internet już trochę przeszukałem.
    Czy ktoś coś na ten temat wie lub mógłby z łaski swojej podać jakiś link z informacjami na ten temat? Wątpię aby wszyscy użytkownicy elektrody mieli tylko win 10 na swoich blaszakach i laptopach
  • Spec od komputerów
    Pad od Xbox'a One nie bedzie dzialac bezprzewodowo pod W7.
  • Poziom 8  
    Materiały które są zamieszczone w internecie do których ja dotarłem, potwierdzają to co piszesz Kolobos.
    Dzięki za weryfikacji posiadanej mojej wiedzy na ten temat :wink: