Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bufrowanie filmów z dysku lokalnego PHP, Js

24 Sie 2019 02:47 147 4
 • Poziom 2  
  Cześć,
  Zaczynam uczyć się języka PHP. Stworzyłem prostą stronę na której segerguje swoje filmu z dysku twardego, problem polega na tym iż czas załadowania całej strony to około 5 min. Jak skrócic czas ładowania filmów? Chciałbym żeby strona dzialała podobnie jak youtube. Strona działa tylko na lokalnym pc korzystam z xamppa.


  Kod: php
  Zaloguj się, aby zobaczyć kod
 • Poziom 25  
  Samo pobieranie z bazy jest szybką operacją, na pewno nie na 5 minut. Kod który wrzuciłeś nie ma nic wspólnego z opóźnieniem.
 • Poziom 2  
  Zapytanie do bazy to ułamek sekund, chodzi mi bardziej o to jak przyspieszyć bufrowanie filmów. Jak wejdziemy na Youtube to wczytywanie całej strony trwa kilka sekund, jakieś porady lub artykuły czego szukać?
 • Poziom 25  
  Nie osadzaj na stronie filmików od razu (tag video) tylko stwórz sobie miniaturki. Ładuj wideo dopiero po włączeniu filmu - i już wtedy w dużym rozmiarze jak do oglądania
 • Poziom 2  
  Sprawa załatwiona za pomocą kawałka kodu.
  Kod: html
  Zaloguj się, aby zobaczyć kod

  Jakiś pomysł czym można zastąpić ffmpeg aby robić miniaturki automatycznie przez php? lub jak zainstalować ffmpeg na xampp, wszystkie poradniki są z 2012 roku niestety nie widzę tematu php 7.2 ;/