Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Divoom tivoo - stylowy głośnik bluetooth. Czy warto kupić?

25 Sie 2019 20:20 156 1
  • Poziom 16  
    Dzień dobry
    Słyszałem ostatnio o czymś dla retro entuzjastów(w tym między innymi dla mnie). Jest to malutki głośniczek przypominający turystyczny radziecki telewizorek z ubiegłego wieku. Chciałbym się was spytać - czy kupić coś takiego? Niestety nie mam osobiście smartfona(mam nokię 1100). Co mógłbym zrobić na takim sprzęcie bez nowoczesnego telefonu? Da radę oglądać na nim jakieś wbudowane pixel arty, korzystać z notatek głosowych i innych funkcji? Tak właśnie wygląda ten fajny sprzecik. Wolę się dopytać gdyż nie kosztuje on mało, a szkoda by było żeby to stało bezczynnie.

• Poziom 19  
    kaseciak22 napisał:
    Dzień dobry
    Słyszałem ostatnio o czymś dla retro entuzjastów(w tym między innymi dla mnie). Jest to malutki głośniczek przypominający turystyczny radziecki telewizorek z ubiegłego wieku. Chciałbym się was spytać - czy kupić coś takiego? Niestety nie mam osobiście smartfona(mam nokię 1100). Co mógłbym zrobić na takim sprzęcie bez nowoczesnego telefonu? Da radę oglądać na nim jakieś wbudowane pixel arty, korzystać z notatek głosowych i innych funkcji? Tak właśnie wygląda ten fajny sprzecik. Wolę się dopytać gdyż nie kosztuje on mało, a szkoda by było żeby to stało bezczynnie.

Minuta szukania i odpowiedź znaleziona, ale Tobie tradycyjnie się nie chce, lepiej założyć kolejny bezsensowny temat, nie liczyć się z poradami innych, działać wbrew logicznym argumentom sugerowanych przez odpowiadających, by po chwili go zamknąć. I tak z działu na dział: w komputerach i telefonach już kolegę "rozpracowali", to postanowił zaśmiecać inne.
    Odpowiedź na swoje pytania znajdziesz Tutaj i Tutaj
    Wszystko na filmach łopatologicznie wyjaśnione. A z retro entuzjastami to ten sprzęt ma tyle wspólnego, co ta rzekoma specjalizacja w Twoim profilu, z Tobą :D