Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Xiaomi Mi9 Aplikacje domyślne - Zmiana domyślnych aplikacji.

uRafalek 25 Aug 2019 20:35 12996 3
 • #1
  uRafalek
  Level 6  
  Witam, zakupiłem mi9 i mam juz pierwsze problemy jeden z nich to wifi, ale z tym idzie przeżyć teraz potrzebuje pomocy w zmianie aplikacji domyślnej z galerii na zdjęcia google, ponieważ galeria xiaomi ciągle przenosi mi starsze zdjęcia do innych folderów, a google trzyma je w jednym i przy próbie wysłanie czegoś w messengerze muszę najpierw znaleźć aplikacje tam a następnie przenieść ją do folderu domyślnego i ponownie jechać w dół ponieważ wyświetlają się one według daty, na początku dało się przeżyć, ale juz mnie to mega denerwuje i szukam jak to ogarnąć, ale jedynie co znajduje to sposoby które już nie działają np. wyłączenie aplikacji która była dostępna w miui 9 i przy 10 nie przechodzi niestety.
 • #2
  User removed account
  Level 1  
 • #3
  uRafalek
  Level 6  
  Tomequ123 wrote:
  Wchodzisz w ustawienia, zainstalowane aplikacje i klikasz te trzy kropeczki w prawym górnym rogu - tam masz domyślne aplikacje i możesz zmieniać.

  Co się dzieje z WiFi?


  Tzn. no zmieniam, ale to nic nie daje. (https://imgur.com/a/mguPy6o), próbowałem po tym resetować telefon, ale dalej messenger używa galerii gdy chce wysłać jakieś zdjęcie.


  Co do WiFi używam go np. przez 5 minut i nagle wywala mi bez powodu, wtedy muszę resetować WiFi i już działa znowu i po chwili ponownie.
 • #4
  User removed account
  Level 1