Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Najlepszy model telefonu z aparatem do robienia zdjęć

25 Sie 2019 21:08 282 12
  • Poziom 3  
    Mam pytanie o najlepszy telefon na rynku z bardzo dobrym aparatem, słyszałam o starym modelu Samsunga S7 lub S 8. Oglądałam produkt i mi przychodzą reklamy z chińskiego sklepu wish czy warto tam kupić telefon?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Galaxy S10.
  • Poziom 3  
    A jakiś tańszy odpowiednik tak do 1000 zlotych, jakiś chińczyk np termin który najlepszy z tej firmy?
  • Poziom 3  
    Samsunga S7 robi przyzwoite zdjęcia chociaż Honor 20 Lite lepiej wypada w słabym świetle, subiektywnie to podobnie do Huawei P30. Z tych 3 to Samsung ma najjaśniejszy obiektyw f/1.7 głównego aparatu i aparatu "selfie" też f/1.7.
  • Poziom 34  
    Stokrotka47 napisał:
    Oglądałam produkt i mi przychodzą reklamy z chińskiego sklepu wish czy warto tam kupić telefon?

Ja aktualnie używam s7 edge, zdjęcia wychodzą dla mnie wystarczająca i na komputerze i wywołane u fotografa. Robię dużo zdjęć....

Co do wish, telefonów akurat tam nie kupowałem, ale inne produkty jak najbardziej. Czasami przesyłka idzie długo ale nie miałem tam jakiś problemów z zakupami. Ceny ok, produkty zgodne z opisem.
  • Poziom 3  
    To który z tych najlepszy już nie patrząc na ccc ene tylko na jakość telefonu i co ma w środku?
  • Poziom 36  
    Najlepszy telefon patrząc tylko na funkcję aparatu to nokia 808 ale to już zabytek.
  • Poziom 3  
    Który z tych telefonów, Samsung, Huawei, ma taki ekran, że można wszystko oglądać, nawet jak świeci słońce?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Każdy i żaden. Bo zależy jak promienie słoneczne padają w stosunku do ekranu telefonu.