Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

uszkodzony pilot do Tytan Max Defender

17 Wrz 2005 20:50 9062 15
  • Poziom 2  
    Mam problem następującej natury: mam uszkodzony jeden z pilotów do autoalarmu Tytan Max Defender. Pozostał mi tylko jeden z nich przy czym jeden z przycisków już zaczyna szwankować (ten od zazbrajania cichego). Niedługo pozostanę bez pilotów i co wtedy ? Dzwonienie i mailowanie do dystrybutora ww. alarmu nie przynosi skutku - kompletnie mnie olali. Chyba muszę wydać kolejne kilka stów na nowy autoalarm. Ciekawe podejście, co cztery lata nowy autoalarm, chyba o to chodzi producentowi.

W związku z tym pytanie:

1. Czy można gdzieś naprawić lub dopasować pilot do autoalarmu ? Centralka jest OK i jeden pilot też jest ok.

2. A tak przy okazji - dlaczego zasięg pilotów po około pół roku od instalacji alarmu zmalał do kilku metrów. Oczywiście producent też nie chciał mi pomóc. Co może być przyczyną?
  • Pomocny post
    Spec od samochodów
    zasięg się zmniejsza gdy siada napięcie bateri jeśli chodzi o piloty to można wymienić przyciski lub dokupić nowy pilot i go wprogramować
  • Poziom 2  
    Dziękuję za info w sprawie pilota. Co jednak z zasięgiem skoro bateria w pilocie jest nowa i akumulator w samochodzie też nowy ? Zasięg pilota osiągnął szokującą odległość od 1m nawet do 0,5 metra. Muszę praktycznie stać przy szybie samochodu, żeby go rozbroić.
  • Pomocny post
    Spec od samochodów
    można spróbować dostroić trymerkiem wewnątrz pilota ale bardzo delikatnie i jakimś plastikiem
  • Poziom 11  
    Kolego jeśli to możliwe wyślij centralke z pilotami do firmy Digital Systems
    Rumia 84-230 ul.Dąbka 34 a naprawią ci te piloty i odeślą do domu w ciągu 2 tygodni pocztą za pobraniem ok 100zł. nie więcej,Pozdrawiam.
  • Spec od samochodów
    za 100 zł można kupić nowy alarm
  • Poziom 11  
    trymerkiem bez hercmiary to sobie "może" ten pilot pewnie jest już z falą,
    ja podałem 100 zł, bo nowy 1 szt. kosztuje 50zł.brutto,a pewnie by zapłacił 30 zł bo coś z radyjkiem w centrali jest. Pa
  • Poziom 10  
    Nie rozumiem problemu. Ja też mam alarm firmy max defender. Potrzebowałem obudowy od pilotów bo stare były już mocno zniszczone. Wysłałem zamówienie faxem i po dwóch dniach otrzymałem za pobraniem nie obudowy a 2-nowe piloty. Jeśli obudowe masz dobrą to możemy się dogadać. Ja z nowych pilotów wykorzystałem tylko obudowy a środki są mi nie potrzebne. Wystarczy włożyć środek do obudowy i zalogować go do centralki i po problemie.
    pzdr all
  • Poziom 12  
    dobra a jak zaprogramowac te piloty (nowe) do alarmu??
  • Poziom 28  
    Pewnie znalazłbyś tą procedurę, ale przypomnę:
    Włącz i wyłącz stacyjkę dwa razy w krótkim czasie. Dioda zacznie migać. Naciśnij dwa przyciski pilota razem. Dioda mignie raz. włącz/wyłącz zapłon - dioda mignie dwa razy. Powtórz tą czynność aż dioda mignie sześć razy. Jesteś w trybie programowania pilotów (parametr 6). Dioda zapali się, naciśnij dowolny przycisk pierwszego pilota - dioda przygaśnie na chwilę. To samo zrób z drugim pilotem. Po robocie.
  • Poziom 12  
    dzięki...!!
    wypróbuję i dam znać jak poszło..
  • Poziom 10  
    Witam.

Wkurzają mnie te piloty jak kupuję to mają mieć zasięg min. 100 m a potem ledwo 1-5m może jakiś niespotykanie mądry człowiek podpowie jak dobudować jakąś przyzwoitą końcówkę na jednym tranzystorku aby miał zasięg rzeczywisty 200m. Houk!?-Proszę.
  • Poziom 22  
    Witam
    Podepnę się pod temat czy ktoś może mi podać jakie parametry można programować w tym alarmie, kupiłem auto z tym alarmem ale bez instrukcji, a na stronach Digital Systems brak suportu w temacie starych autoalarmów.

Dodano po 23 [minuty]:

przepraszam za zamieszania znalazłem na Elektrodzie :D
  • Poziom 10  
    Panowie - nie rozumiem dlaczego piszecie ze firma was olala ?!?
    Zadzwoncie do nich zawsze odbieraja i fachowo pomagaaja :P

Moderowany przez Błażej:

Gratuluję refleksu! Odpowiedź na post sprzed ponad dwóch lat! Regulamin pkt 13. Ostrzeżenie.

• Poziom 1  
    Witam.
    Prosze o pomoc.
    Nie chce zakladac nowego posta bo w sasadzie tematycznie ten jest trafiony.
    Zgubilem porwaniowke (ten trzeci pilot bez przyciskow)
    Problem jest tego typu ze teraz podczas jazdy srednio tak co kilka minut musze wciskac dobrze ukryty przycis anty-napadowy bo alarm zaczyna szukac porwaniowki i co zreszta dobrze slychac z syreny i pala sie swiatka kierunkowskazow.
    Nie da sie jezdzic...
    Jak wiadomo jezeli nie wcisnie sie antynapadowki to auto zgasnie i zaczyna wyc.
    Kiepska sytuacja jak zapala sie zielone na swiatlach a ja nie zdazylem wcisnac bo rozmawialem przez telefon (glosnomowiacy ma sie rozumiec).
    Pomozcie mi co najlepiej zrobic.
    Czy od innych modeli tego prodycenta da sie wczytac porwaniowke i jak to zrobic.

Z gory dziekuje.