Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MS WORD 2002 - poroblemy z polskimi znakami

30 Sie 2019 18:44 132 7
  • Poziom 8  
    Witam

Może ktoś spotkał się z dosyć dla mnie nietypowym problemem. Od jakiegoś czasu w MS Word po wpisaniu polskiego znaku np "ś" blokuje on możliwośc wpisania kolejnego polskiego znaku. Można wpisywać tylko znaki bez wciśniętego ALT.
    Program był odinstalowywany, rejestry były ręcznie czyszczone, katalogi pozostałe po deinstalacji ręcznie skasowane.
    Po ponownej instalacji to samo. Zainstalowana testowo inna wersji Office/Word zachowuje się prawidłowo.
  • Spec od komputerów
    Jaki system? Nie zmienia sie uklad klawiatury?
  • Poziom 11  
    Witam

Mam dokładnie ten sam problem po wpisaniu pierwszego polskiego znaku następuje blokada i brak możliwości wpisania kolejnego.
    Sprawdzałem w notatniku tam wszytko działa prawidłowo to samo w OpenOffice też nie ma problemów tylko word robi takie jaja.
    Mam to na dwóch kompach z systemem Windows 10.
  • Spec od komputerów
    > Nie zmienia sie uklad klawiatury?

Rowniez masz Word 2002?
  • Poziom 11  
    Układ klawiatury pozostaje bez zmian.
    Tak mam worda 2002 z SP2.
    Problem pojawił się jakieś 2 tyg. temu najpierw na jednym komputerze a teraz na kolejnym.
    Oprogramowanie to zainstalowane już od dłuższego czasu i nie było z nim problemu.
    Już sam nie wiem może ma to związek z aktualizacjami Windowsa 10?
  • Spec od komputerów
    Mozliwe, moze juz czas na zmiane na cos nowszego?
  • Poziom 11  
    Tylko po co coś nowszego skoro oprogramowanie działało i było wystarczające.
    Kupowanie kolejnych wersji tylko po to aby mieć coś nowszego jest bezsensownym wyrzucaniem kasy.

Niestety czuję coś,że problemy te są celowo są wymuszane przez producenta aby wymusić zakup nowych produktów.
  • Spec od komputerów
    W tym przypadku to kupowanie nowszej wersji zeby miec dzialajacy produkt. Wersja 2002 nie jest juz od dawna wspierana, wiec nikt nie wypusci latek naprawiajacych ten problem.

Zapewne cos zepsuli przy okazji "naprawiania", nic nowego w przypadku MS ;-)