Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Optex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kamera HDCVI CVBS do TV telewizora

31 Sie 2019 11:20 147 4
  • Poziom 9  
    Witam
    Czy jest możliwość podłączenia kamery Dahua HAC-HDW1200M-0280B (HDCVI) bezpośrednio do odbiornika TV wyposażonego w tuner DVB-T ??
    Dotychczas przełączyłem kamerę z HDCVI na format CVBS z poziomu rejestratora i podłączyłem za pomocą kabla K60 do wejścia analogowego telewizora, jednak strojenie automatyczne nie znalazło urządzenia.
    Próbowałem w ten sam sposób podłączyć urządzenie do wejścia VIDEO kompozytowego ale również nic.

Czy stosuje zły format pracy ?? Kamera ma możliwość pracy w HDCVI przełączenia w HDTVI, AHD, CVBS ??

PS. W jaki sposób przywrócić ustawienia kamery Dahua HAC-HDW1200M-0280B do formatu CVBS do HDCVI ?? Teraz sterowanie z rejestratora poprzez PTZ w trybie CVBS nie działa.
  • Pomocny post
    Specjalista - CCTV i Alarmy Stacjonarne
    hub6 napisał:
    Czy jest możliwość podłączenia kamery Dahua HAC-HDW1200M-0280B (HDCVI) bezpośrednio do odbiornika TV wyposażonego w tuner DVB-T ??

Tuner DVB-T nie ma tu nic do rzeczy, na pewno jak podepniesz do wejścia antenowego to nie będzie działać.

hub6 napisał:
    Próbowałem w ten sam sposób podłączyć urządzenie do wejścia VIDEO kompozytowego ale również nic.

Podłączasz do wejścia video kompozytowego, W TV ustawiasz jako źródło sygnału to wejście dla którego podpieta jest kamera ustawiona w tryb CVBS i powinno działać.
  • Poziom 9  
    Rozumiem że do wejścia kompozytowego, 5 wejściowego (Y, Ps, Pr, AudioL, AudioR) wpinam w wejście Y ??

• Poziom 43  
    Dokładnie tak jak piszesz.
    Swoją drogą w profilu masz wpisane "cctv" i zadajesz takie pytania...brak słów.
  • Poziom 9  
    sosarek napisał:
    Dokładnie tak jak piszesz.
    Swoją drogą w profilu masz wpisane "cctv" i zadajesz takie pytania...brak słów.

Niestety samo podłączenie do wejścia kompozytowego, 5 wejściowego (Y) nie zdało egzaminu.
    Dopiero podłączenie do wejścia SCART poprzez przejściówkę na wejście cinch video pomogło