Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

[Rozwi您ano] - columbus skoda superb 2.0 tdi 2012 rok audio nie dziala

01 Wrz 2019 13:22 486 1
  • Poziom 7  
    Witam . Jestem szcz窷liwym posiadaczem skody superb z 2012 roku . Oryginalnie zainstalowane w niej radio to Columbus . Kilka dni temu zdarzy豉 si ciekawa rzecz . mianowicie na ekranie pojawi造 sie pol niemieckie pol angielskie napisy (menu ) przestalo dzialac audio . widze twardy dysk i utwory na nim widze karte sd i zawartosc . wlaczajac poszczegolne kawalki nie reaguje . nawigacja dziala w jezyku niemieckim . z telefonem sie laczy ale nic w glosnikach nie slychac . By貫m niedawno w Polsce, ale zaden z warszat闚 nie mial czasu ze wzgledu na braki w zalodze a ja nie moglem czekac tydzien lub dwa . dowiedzialem sie jedynie zeby zaczac od wgrania systemu . pr鏏owa貫m znalezc na stronie skody ale niestety nie oferuja . wiem ze4 moglbym pojechac do dealera skody ale zanim to zrobie postanowilem zapytac was bo chyba nikt nie jest bardziej obeznany niz posiadacze skody . wiec przejdzmy do pytania . czy znalazla by sie osoba ktora ma system do tego zestawu i moglaby mi go przeslac z lekka pomoca jak go wgrac ? Probowalem go szukac i internecie ale bez skutku . za pomoc oczywiscie moglbym sie odwdzieczyc finansowo rzecz jasna . z gory dziekuje za pomoc aaaaaa zapomnialem dodac ze resety robilem na wszystkie znane mi sposoby bez skutku , przy przyrwracaniu systemu zawiesza sie i nie chce nic zrobic , to samo przy zmianie jezyka . w zalaczniku wrzucam zdjecia radia ktore udalo mi sie wyjac . ze wszystkimi naklejkami ktore na nim sa . - columbus skoda superb 2.0 tdi 2012 rok audio nie dziala - columbus skoda superb 2.0 tdi 2012 rok audio nie dziala - columbus skoda superb 2.0 tdi 2012 rok audio nie dziala - columbus skoda superb 2.0 tdi 2012 rok audio nie dziala - columbus skoda superb 2.0 tdi 2012 rok audio nie dziala
  • Poziom 7  
    udalo mie sie znalezc plyte ... kupilem i dziala :) pozdrawiam