Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Urządzenie wielofunkcyjne do domu do 500 zł

01 Wrz 2019 17:08 192 4
  • Poziom 4  
    Witam,
    chciałbym kupić urządzenie wielofunkcyjne (drukarka + skaner) do użytku domowego. Cena to +/- 500 zł.

Czytałem trochę, ale dalej nie jestem niestety pewien czy lepiej atramentową czy laserową.

To na czym mi zależy to wifi, druk z urządzeń mobilnych i duplex.

Raczej nie duża eksploatacja: 30 czarno białych stron na miesiąc. Zastanawiam się też czy ma sens drukowanie zdjęć w domu na drukarce z takiej półki cenowej.

Modele, które rozważam to na razie:
    Epson Expression Premium XP-6000
    Brother DCP-J105
    CANON Pixma TR7550
    HP OfficeJet Pro 8023.

Może polecacie coś innego? Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
  • Poziom 22  
    Witam.
    Tak się trochę wcinam, ale mam ten sam dylemat ponieważ druga drukarka hp zakończyła żywot. Swoją drogą raczej nie polecam, tusze drogie i mała pojemność a zamiennik albo działa albo nie.
    Zastanawiam się na drukarką Brother DCP-J572DW jak i modelem DCP-J105 co autor tematu.
    Ktoś używa i podzieli się opinią? A autor tematu już zdecydował?
  • Poziom 4  
    Piotr520 napisał:
    A autor tematu już zdecydował?

Niestety jeszcze nie. Cały czas czytam i czekam na jakieś opinie. Też słyszałem sporo dobrego o Brotherach, ale pytanie ile w tym marketingu.
  • Poziom 31  
    draxdev napisał:
    Też słyszałem sporo dobrego o Brotherach, ale pytanie ile w tym marketingu.

Nie wiem ile w tym marketingu, ale ja używam już kilka lat trochę starszą "siostrę" DCP-J105 - DCP-J315W i nic złego nie mogę na nią rzec, jest tak jak podane w "marketingu" - drukarka niezawodna, obecnie już raczej niedostępna w sprzedaży. Jedyne co w niej brakuje do duplex-u i podajnika dokumentów do skanowania, ale jako drukarka "domowa" to jest super.
  • Poziom 22  
    Witam.
    Zakupiłem drukarkę Brother DCP-J105, zainstalowana na trzech laptopach, wszystko działa bez problemu. Ale mam do Was jedno pytanie, czy wifi musi być koniecznie przez router? Nie może być na wifi ale bezpośrednio laptop drukarka?