Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Technics - Podłączenie korektora SH-GE 70 bez wzmacniacza

01 Wrz 2019 20:29 117 2
  • Poziom 9  
    Cześć wszystkim. Jestem w posiadaniu miksera Behringer X1204USB oraz kolumn aktywnych JBL Eon 612. Jak dla mnie świetny zestaw (nie jestem Dj -em po prostu lubię czasem posłuchać głosniej muzyczki :)). Najczęściej podłączam kompa lub telefon. Chciałbym rozbudować troche z sentymentu a trochę dla efektów wizualnych mój zestawik o tuner Technics st-gt 650 oraz korektor Technics SH GE 70. I tu pytanie: Czy mogę jakoś podłączyć korektor aby śmigał bez wzmacniacza? Na przykład przez któreś wyjść z miksera? Czy wpinając go " po drodze" między np. laptopem a mikserem? Czy muszę mieć wzmacniacz ( mimo iż go nie potrzebuję do kolumn aktywnych) aby chociaż na minimalnej głośności pracował, resztę roboty zrobią kolumny ale dzięki niemu będzie działał korektor? Jeżeli nie obędzie się bez wzmacniacza to proszę zaproponować jakiś wzmacniacz Technicsa do 1000 zł. Proszę nie pisać, że korektor to samo zło itd bla bla, Pozdrawiam
  • Poziom 42  
    Można - kolega odłączy kolumny od miksera i podłączy je do gniazd Line-Out korektora - L/R odpowiednio.
    Z kolei wyjście miksera, gdzie były podłączone te monitory, kolega podłączy do wejść korektora Line-IN, również L/R odpowiednio.
  • Poziom 9  
    Dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam serdecznie. temat zamykamy.