Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ricoh mp2352 - Zaprasowuje

02 Wrz 2019 18:00 141 4
  • Poziom 4  
    Siemka, mam problem z ricoh mp2352, a wiec kopiarka bo wyjściu z pieca zaprasowuje kartki przy drukowaniu tylko dwustronnym, kartki są tak mniej więcej po środku w równej odległości zapracowane właśnie; naprawiłem cały piec, nowy press, wałek grzejny, thermistory, łożyska. Znalazłem tez jeden kłopot bo gniazdo lozyska walka dociskowego było wygięte i łożysko nie trzymało się w gnieździe, potem było na godzinę dobrze a następnie problem powrócił. Są nawet nowe rolki w każdym poborze. Brak mi już pomysłów.
  • Pomocny post
    Poziom 21  
    Niedawno też walczyłem z zaprasowankami w tym modelu. Wymieniłem wszystko w piecu, łącznie z prowadnicą wejściową a na koniec okazało się, że winny był papier.
    Papieru nawet nie brałem pod uwagę, bo klient to instytucja państwowa i nawet w okolicy maszyny stała paleta polluxa a klient twierdził, że innego papieru nie używa.
  • Poziom 4  
    Tutaj tez jest ten problem ze maja właśnie identyczny papier jak wspomniałeś a drugi kłopot to taki ze właśnie o papierze im wspominałem jak trzymają i w ogóle to ze wszystko w porządku; a tez jest to instytucja państwowa żeby było śmiesznie
  • Pomocny post
    Specjalista - kserokopiarki
    Pisałeś że dzieje się to tylko przy dwustronnych wydrukach ... Chodzi mi po głowie żeby sprawdzić czy kartka nie dostaje minimalnego przekosu podczas transportu drugiej strony . Musiałbyś narysować linię wzdłuż dłuższej krawędzi i sprawdzić czy po skopiowaniu jej jednostronnie jest prosta i to samo przy dwustronnym kopiowaniu. Jeżeli zaprasowuje to powinnna moim zdaniem być lekko po skosie.

C.
  • Poziom 4  
    Narazie kartki są ułożone krótszym bokiem w kasecie i działa, ciekawe jak długo