Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault trafic nie odpala - Trafic 2005 1,9 dci nie odpala

Olivier245263 03 Sep 2019 09:36 4116 2
    Olivier245263
    Level 2  
    Witam mam problem z odpaleniem , rozleciał się rozrusznik , został wymieniony na nowy , po czym przekręcając kluczyk cisza nie ma żadnej reakcji słychać tylko jak przekaźniki sobie pykają . Dodam ze po dojechaniu do warsztatu gasząc silnik dalej pracował nawet gdy wyjolem kluczyk . Czy to wypalona kostka stacyjki ???? Została tez rozebrana nie widać było oznak przypalenia na stykach . Ktoś miał coś podobnego .. mógł by się podzielić wiedza na ten temat . Renault trafic nie odpala - Trafic 2005 1,9 dci nie odpala
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    tc
    Level 19  
    Sprawdź bezpieczniki w skrzynce umieszczonej komorze silnika oraz czy rozrusznik kręci po podaniu bezpośrednio zasilania
    Olivier245263
    Level 2  
    Właśnie co niedawno usterka naprawiona .
    Gdyby ktoś miał podobnie jak u mnie Tz przestał kręcićrozruszlik , zaczęły wariować kontrolki zegarów itp . U mnie rozrusznik się rozleciał , został wymieniony na nowy , lecz po wymianie nic się nie zmieniło , po przekręceniu kluczyka brak reakcji , wariujące kontrolki jak i nawet świecące się zegary po wyjęciu kluczyka jak i również znikające napięcie również przed wymiana rozrusznika przekręciłem kluczyk aby zgasić silnik , kluczyk wyciągnąłem ze stacyjki a silnik nadal pracował , przy próbach włożenia kluczyka przekręcania i wyciągania wielokrotnie silnik nadal pracował .. była sprawdzana stacyjka kostka stacyjki , bezpieczniki , przekaźniki, kable i co tylko było możliwe . Po wielkich bojach odkręciliśmy wszystkie masy jakie znaleźliśmy , przeczyscilismy styki i problem znikł .. wiec panowie nie zapominać o kablach masujących .