Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault trafic nie odpala - Trafic 2005 1,9 dci nie odpala

Olivier245263 03 Sep 2019 09:36 6027 2
    Olivier245263
    Level 2  
    Witam mam problem z odpaleniem , rozleciał się rozrusznik , został wymieniony na nowy , po czym przekręcając kluczyk cisza nie ma żadnej reakcji słychać tylko jak przekaźniki sobie pykają . Dodam ze po dojechaniu do warsztatu gasząc silnik dalej pracował nawet gdy wyjolem kluczyk . Czy to wypalona kostka stacyjki ???? Została tez rozebrana nie widać było oznak przypalenia na stykach . Ktoś miał coś podobnego .. mógł by się podzielić wiedza na ten temat . Renault trafic nie odpala - Trafic 2005 1,9 dci nie odpala
    Olivier245263
    Level 2  
    Właśnie co niedawno usterka naprawiona .
    Gdyby ktoś miał podobnie jak u mnie Tz przestał kręcićrozruszlik , zaczęły wariować kontrolki zegarów itp . U mnie rozrusznik się rozleciał , został wymieniony na nowy , lecz po wymianie nic się nie zmieniło , po przekręceniu kluczyka brak reakcji , wariujące kontrolki jak i nawet świecące się zegary po wyjęciu kluczyka jak i również znikające napięcie również przed wymiana rozrusznika przekręciłem kluczyk aby zgasić silnik , kluczyk wyciągnąłem ze stacyjki a silnik nadal pracował , przy próbach włożenia kluczyka przekręcania i wyciągania wielokrotnie silnik nadal pracował .. była sprawdzana stacyjka kostka stacyjki , bezpieczniki , przekaźniki, kable i co tylko było możliwe . Po wielkich bojach odkręciliśmy wszystkie masy jakie znaleźliśmy , przeczyscilismy styki i problem znikł .. wiec panowie nie zapominać o kablach masujących .