Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

peugeot 307 - Gasnące zegary

03 Wrz 2019 10:44 213 6
  • Poziom 4  
    Od dwóch tygodni bardzo często podczas jazdy gasną wszystkie zegary, oraz radio dezaktywuje się poduszka powietrzna silnik nie gaśnie wszystko trwa około dwóch sekund i wraca do normy. Radio po ponownym uruchomieniu przełącza się na inną stacje i bardzo słabo odbiera stacje. Czasami podczas jazdy wyświetla się czerwona kontrolka od akumulatora która po pewnym czasie sama gaśnie. Do tego spryskiwacz przedniej i tylnej szyby od dłuższego czasu nie działa . Bardzo proszę o pomoc.
  • Poziom 35  
    Zalany uszkodzony BSM albo BSI od tego bym zaczynał , albo zgniła instalacja .
  • Poziom 4  
    klemy sprawdzone trzymają bardzo mocno moduł bsm pod maską suchy nie ma żadnych zawilgoceń wiązka jest w dobrym stanie sprawdzałem w kilku miejscach cała instalacja zabezpieczona solidnymi pancerzami .
  • Poziom 39  
    Masz kilka usterek. Zacznij od sprawdzenia kabli z kostki stacyjki do bsi.
  • Poziom 4  
    Jutro sprawdzę stacyjkę i wiązkę od stacyjki do bsi. Moduł Bsm jest dobry ponieważ w jego miejsce podłożyłem taki sam moduł i wszystko działała z takimi samymi problemami jak stary.
  • Poziom 4  
    Witam problem z zegarami powrócił . Po zapaleniu auta nie świwci żadna kontrolka podświetlanie nawiewu też nie šwieci i środkowy wyświetlacz nie działaja zegary, natomiast podświetlanie radia świeci ale radio nie gra . Dopiero jak przejade około 20 km i wiecej i gdy wjade w dziure wszystko sie włacza radio kontrolki zegary zaczynaja działać gdzie szukac jeszcze problemu Sprawdziłem stacyjke i wiazke od stacyjki do bsi ,sprawdzony moduł bsm 34 ładowanie sprawfzone klemy akumulator .