Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka Amica FK356.6 DFZVX/KGC 15376E - szroni i tworzy się lód

03 Wrz 2019 15:42 210 5
  • Poziom 2  
    Witam.
    Od dłuższego czasu mam problem z lodówką Amica FK356.6 DFZVX/KGC 15376E. Ma ona kilka lat, miała być No-Frost i od dłuższego czasu, kilka dni po odmrożeniu zaczyna szronić na wysokości 2/3 w komorze głównej, a później w zamrażalniku. Po około 2 miesiącach jest zawalona lodem zarówno w komorze głównej, jak i w zamrażalniku, agregat wtedy chodzi non stop, wydajność zamrażalnika jest słaba. Znów trzeba odmrozić, aby przez chwilę działała w miarę normalnie, później znów to samo. Po podpowiedziach wymieniłem na nową uszczelkę zamrażalnika, ale to nic nie pomogło. Proszę wskazówki jak uporać się z problemem.
  • Poziom 2  
    Przyjrzałem się wątkowi, jednakże nie jestem w stanie sam odkręcić tyłu lodówki i sprawdzić czy nie jest zablokowana klapka wentylacyjna. Może ktoś ze specjalistów jest z kujawsko-pomorskiego i miałby chwilę aby podjechać do Torunia zdiagnozować i naprawić mój problem?
  • Poziom 2  
    Po dwóch miesiącach użytkowania lodówka wygląda tak jak na zdjęciach. Czy ktoś może podpowiedzieć mi gdzie tkwi problem, że tak szybko pojawia się tyle lodu zarówno w komorze głównej jak i w zamrażalniku?
    Lodówka Amica FK356.6 DFZVX/KGC 15376E - szroni i tworzy się lód Lodówka Amica FK356.6 DFZVX/KGC 15376E - szroni i tworzy się lód Lodówka Amica FK356.6 DFZVX/KGC 15376E - szroni i tworzy się lód
  • Specjalista AGD
    Grzałka odszraniania się popsuła.
  • Poziom 16  
    Grzalke warto sprawdzić ale skoro lod robi sie w dwóch komorach to moze byc coś innego.