Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] HP DJ 2600 - Drukarka nie drukuje worda ani wordpada

03 Wrz 2019 15:53 177 10
  • Poziom 4  
    Jak w temacie. Nowa drukarka HP 2600 nie drukuje plików z worda 2003, wordpada. W exel-u pokazuje komunikat ze screena. O dziwo gdy chcę wydrukować coś z notatnika czy paint-a drukowanie odbywa się całkiem normalnie
  • Poziom 4  
    Przecież napisałem, że w paint-cie, notatniku oprócz tego np. drukowanie ze strony internetowej nie przysparza najmniejszego problemu, więc jak może nie być sterowników ?
  • Poziom 4  
    System to Windows 7 64-bit, instalowałem sterowniki ze strony producenta + aktualizacja. Nadal problem występuje. Spróbuje jeszcze zainstalować nowszą wersję Office-a i sprawdzić czy zadziała.
  • Poziom 4  
    Zainstalowałem Office 2007 i nadal to samo. Kwestia "temp'a", tzn ? Nie wiem o co chodzi. Dodam, że gdy dam drukuj w wordzie np, to w dokumentach oczekujących do druku mam "0", tak jak by ten dokument w ogóle nie został wysłany do druku.

Dodano po 22 [minuty]:

Po podpięciu drukarki pod inny komputer i odpaleniu worda, drukarka normalnie drukuje
  • Poziom 16  
    Czy na tym feralnym komputerze masz tylko jedna drukarke?
    Może odinstalować wszystkie drukarki i ponownie zainstalować to jedną konkretną?
    Może coś się gryzie?

Jaki system na tym działającym komputerze? Czy można dostać jakieś porównanie co do systemu pamięci itp. pomiędzy tymi komputerami?
  • Poziom 4  
    Jest tylko jedna drukarka.
  • Poziom 4  
    Reinstalacja systemu rozwiązała problem. Dziękuje za pomoc