Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Peugeot Partner - Robimy przejściówkę do radia samochodowego

03 Wrz 2019 15:58 126 8
  • Poziom 3  
    Witam Was, podpowiecie mi który kabel z którym złączyć aby otrzymać przejściówkę. Dodam że kostkę która idzie uciąłem z zasilacza komputerowego i perfekcyjnie pasuje. Natomiast z samochodu (partner) wychodzą dwie kostki. Ale mam do tego przejśćiówkę. Utnę kable od kostki która łączy dwie kostki (od auta) i przylutuję do kostki od zasilacza. Ale potrzebuję pomocy gdzie który kabel. Nie mam pojęcia jak takie kostki się nazywają, aby szukać pomocy u wujka G.

Może ktos miałby ochotę otworzyć Painta i mi to połączyć na zdjęciu pierwszym abym wiedział jak zlutować te kable? Dziękuję serdecznie

Peugeot Partner - Robimy przejściówkę do radia samochodowego Peugeot Partner - Robimy przejściówkę do radia samochodowego Peugeot Partner - Robimy przejściówkę do radia samochodowego Peugeot Partner - Robimy przejściówkę do radia samochodowego Peugeot Partner - Robimy przejściówkę do radia samochodowego
  • Poziom 39  
    Wtyk od strony samochodu ma nazwę ISO.
  • Poziom 28  
    Jak nie masz oryginalnej to sam nie ogarniesz bo masz rozpiskę kolorów na obudowie a nie wyjścia pinów z radia. Najlepiej radio rozkręcić z obudowy i szukać. Zasilania raczej łatwo znaleźć, ale głośniki trochę trudniej. Daj komuś co ogarnia elektronikę podstawie.
  • Poziom 26  
    Witam !
    Kolego , prawdopodobnie oryginalne radio w tym Peugeot Partner było RD3 , poszukaj sobie w necie rozpiskę podłaczenia RD3, tutaj co prawda do C5 ale radio RD3 http://c5radio.wikidot.com/
    W samochodach grupy PSA były montowane radia RD3, RD4 ,RD45, w dzisiejszych modelach można spotkać inne.
    Może coś Ci to ułatwi.
  • Poziom 3  
    Moment - czy ja dobrze rozumiem. Bo znalazłem do kupienia przejściówkę właśnie z ISO na to moje 7x2 - czyli to jest podłączenie stałe. Nie do konkretnego radia tylko ogólne. Teraz tylko kwestia dowiedzenia się który gdzie idzie i jesteśmy w domu
  • Poziom 28  
    Kup coś takiego i będzie ok.

Peugeot Partner - Robimy przejściówkę do radia samochodowego
  • Poziom 3  
    Właśnie nie zdążę zamówić, żeby przyszło przed wyjazdem a potrzebuje radia na podróż. Skąd wiedzieć gdzie który idzie?
  • Poziom 28  
    Poszukać jakieś foto lepsze i po kolorach.