Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Jaki odkurzacz bezprzewodowy kupić do 1000 zł?

mlody1107 03 Sep 2019 16:29 3687 13
    Wiercipientek
    Level 6  
    mlody1107 wrote:
    Widziałem fajny model odkurzacza Xiaomi Dreame V9 testował ktoś już taki odkurzacz ?

Na temat xiaomi pytaj na wykopie.
    tomek1986tomek
    Level 9  
    Philips Speed Pro Max 360
    Borutka
    Level 29  
    mlody1107 wrote:
    Widziałem fajny model odkurzacza Xiaomi Dreame V9 testował ktoś już taki odkurzacz ?

Akumulatorowy odkurzacz z tradycyjną separacją brudu... moim zdaniem użyteczność jest wątpliwa.
    A ten Xiaomi wygląda na odkurzacz cyklonowy, czyli tak jak Dyson.
    Jeżeli jednak nie ma go na rynku europejskim, to może oznaczać słabą jakość. Dostępność do dobrej jakości części (np. akumulator) również jest bardzo ważna.
    Bingowy
    Level 7  
    Do 1000 zł to dla mnie po prostu WOW. SPora kwota jak za odkurzacz. Za tysiaka to moge szukac lodówki, ale odkurzacz musze zamknąć w 200 zł Odkurzacz musi dobrze odkurzac, miec dobra moc w stylu workowego zilana ok 1200W i wsio. Nie musi błyszczec najnowszymi technologiami. Wazen by robil dobrze to co musi
    User removed account
    Level 1  
    Bingowy
    Level 7  
    @my41s jasna sprawa. Jest wiele czynników, ktorymi sie kierujemy. Kazdy patrzy przez swój pryzmat. Mnie przypiliła wtedy cena wiec poszlismy w tańszy wariant i sie udało, bo workowy zilan jest tani, ale przede wszystkim zna sie na tym na czym powinien. Dla mnie dobry produkt
    Moskika
    Level 9  
    Jesli chodzi o odkurzacze tego typu to dla mnie jest chyba najlepszy Electrolux Pure F9. Jest to odkurzacz pionowy wiec lekki wygodny w uzytkowaniu i w przechowywaniu.
    Loker
    Level 39  
    Jakiś czas temu kupiłem Dysona V8 poniżej 1kPLN - używanego oczywiście. Akumulator trzyma tak sobie, ale generalnie jestem zadowolony.
    jedrzej0000
    Level 11  
    Skusiłem sie na Roombe 615 z outletuiRobota. Niecałe 7 stówek a sprzęt pełnowartościowy. Tylko pudełko lekko podniszczone ale reszta prima sort.