Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki odkurzacz bezprzewodowy kupić do 1000zł.

03 Wrz 2019 16:29 1047 12
  • Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 24  
    Testowałem w sklepach różne ręczne odkurzacze i większość to tylko warczy i hałasuje zamiast odkurzać. Jedyny sensowny lecz znacznie droższy to Dyson. Model V11 Absolute Pro.
    Jednak nie kosztuje do 1000 a 3 x tyle.
    Czasem lepiej dołożyć i kupić coś lepszego.
  • Poziom 5  
    mlody1107 napisał:
    Widziałem fajny model odkurzacza Xiaomi Dreame V9 testował ktoś już taki odkurzacz ?

Na temat xiaomi pytaj na wykopie.
  • Poziom 7  
    Philips Speed Pro Max 360
  • Poziom 27  
    mlody1107 napisał:
    Widziałem fajny model odkurzacza Xiaomi Dreame V9 testował ktoś już taki odkurzacz ?

Akumulatorowy odkurzacz z tradycyjną separacją brudu... moim zdaniem użyteczność jest wątpliwa.
    A ten Xiaomi wygląda na odkurzacz cyklonowy, czyli tak jak Dyson.
    Jeżeli jednak nie ma go na rynku europejskim, to może oznaczać słabą jakość. Dostępność do dobrej jakości części (np. akumulator) również jest bardzo ważna.
  • Poziom 6  
    Do 1000 zł to dla mnie po prostu WOW. SPora kwota jak za odkurzacz. Za tysiaka to moge szukac lodówki, ale odkurzacz musze zamknąć w 200 zł Odkurzacz musi dobrze odkurzac, miec dobra moc w stylu workowego zilana ok 1200W i wsio. Nie musi błyszczec najnowszymi technologiami. Wazen by robil dobrze to co musi
  • Poziom 33  
    Bingowy napisał:
    Odkurzacz musi dobrze odkurzac, miec dobra moc w stylu workowego zilana ok 1200W i wsio. Nie musi błyszczec najnowszymi technologiami.

Najwyżej ten post pójdzie do kosza, ale: odkurzacz to nie tylko moc ssania.
    Jest jeszcze wiele rzeczy obok, które składają się na ocenę wyboru, między innymi: długość przewodu, długość rury, jakość filtracji, głośność działania, wyposażenie na stanie (szczotki, ssawki, turboszczotka, elektroszczotka), dostępność worków i filtrów.
    Raz jeden kupiłem odkurzacz za ok. 200zł z przeznaczeniem na "techniczny" użytek, czyli remont, samochód, piwnica itp.. , ale samochodu nim nie odkurzałem. Głośność pracy - porażka, rura możliwie najkrótsza (aby odkurzyć pod dywanikami musiałby leżeć na fotelach), na wyposażeniu tylko uniwersalna podłoga i szczelinówka, filtracja do niczego (przy starcie dosłownie widać było wylatujący kurz z filtra), szybko się przegrzewał, plastiki - totalna tandeta, ssanie uszło. Wyrób wcale nie no name. Mogłem wtedy wybrać Meteora 2 rodzimego Zelmera, ale oszczędzać mi się zachciało.
    Tutaj jest wątek o odkurzaczu akumulatorowym, a budżet potrzebny jest zupełnie inny. Słuszna uwaga to chociażby dostęp do akumulatorów. Wieczne nie będą.
  • Poziom 6  
    @my41s jasna sprawa. Jest wiele czynników, ktorymi sie kierujemy. Kazdy patrzy przez swój pryzmat. Mnie przypiliła wtedy cena wiec poszlismy w tańszy wariant i sie udało, bo workowy zilan jest tani, ale przede wszystkim zna sie na tym na czym powinien. Dla mnie dobry produkt
  • Poziom 7  
    Jesli chodzi o odkurzacze tego typu to dla mnie jest chyba najlepszy Electrolux Pure F9. Jest to odkurzacz pionowy wiec lekki wygodny w uzytkowaniu i w przechowywaniu.
  • Poziom 38  
    Jakiś czas temu kupiłem Dysona V8 poniżej 1kPLN - używanego oczywiście. Akumulator trzyma tak sobie, ale generalnie jestem zadowolony.
  • Poziom 9  
    Skusiłem sie na Roombe 615 z outletuiRobota. Niecałe 7 stówek a sprzęt pełnowartościowy. Tylko pudełko lekko podniszczone ale reszta prima sort.