Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zestaw odseparowany na przednie drzwi do 800 zł ? Prośba o propozycje

03 Wrz 2019 20:23 84 2
  • Poziom 14  
    Witam, proszę o 3 propozycje zestawów które warto przesłuchać, chciałbym je jutro już sprawdzić/kupić a nie wiem co teraz na rynku warto sprawdzić

Zmieniłem auto i chciałem wstawić swoje DLS R6A niestety okazały się zbyt głębokie aby je zamontować no i musiałem sprzedać.

Byłem z nich bardzo zadowolony więc szukam czegoś podobnie grająacego może nawet z DLS ? RS6A ma tylko 53 mm zagłębienia był by idealny ale czy zagra podobnie do R6A ?
    Znalazłem jeszcze focal isu-165 głębokość 48 były by idealne, ale gdzieś czytałem, że ten model jest nieudany ??

Potrzebuję głośnika z zagłębieniem MAX 60 MM większy nie wejdzie (wiem, że są dystanse, ale wyjdzie poza oryginalną maskownice a tego nie chce.

Drzwi są już wygłuszone, wzmacniacz jaki posiadam to Alpine PDX-4.150
    Mam też Subwoofer z poprzedniego auta brakuje tylko przedniego zestawu.
  • Poziom 21  
    Mam nowe Morel tempo ultra 602 w bdb cenie ale 64mm- wyczaruj te 4mm
  • Poziom 14  
    No hej.
    Ogólnie bez dystansu mam w najpłytszym miejscu 4,2 mm do szyby z dystansem 18 mm który ... mam nadzieję zmieści się pod oryginalną maskownicę drzwi będzie te 60 na styk dlatego wolę coś nawet poniżej tej cyfry 60mm szukać.
    Hmm liczyłem na jakiś odzew, ale jak zwykle trzeba będzie sobie samemu poradzić tak czy inaczej dobrze, że jest forum ;)