Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przedwzmacniacz audio kopia Rotel

KrRis 03 Wrz 2019 22:15 636 7
 • Potrafisz napisać podobny artykuł? Wyślij do mnie a otrzymasz kartę SD 64GB.
  O autorze
  KrRis
  Poziom 12  
  Offline 
  KrRis napisał 114 postów o ocenie 36, pomógł 2 razy. Mieszka w mieście Gliwice. Jest z nami od 2009 roku.
 • #2
  sosarek

  Poziom 43  
  Co to za DIY skoro to KIT?
 • #5
  KrRis
  Poziom 12  
  Jak na moje ucho bardzo dobrze. Nie ma przydźwięków w głośnikach cisza, czyli masę poprowadziłem raczej prawidłowo. Zresztą wzorowałem się na oryginale także ścieżki są raczej analogiczne. Trzeba dodać tylko że regulacja jest raczej niewielka taka można by powiedzieć kosmetyczna na poziomie bodajże +/-6dB.
 • #6
  wtełek1
  Poziom 14  
  Dałbyś radę to porównać do nie wiem. Przykładowo starej zapomnianej Diory WS442? która grała konturowo na wstępie a po wciśnięciu loudness to już w ogóle.
  Mam przedwzmacniacz z Sanyo experta 1631 czyli regulacja niskich, średnich i wysokich tonów. No i zastanawiam się czy budować coś lepszego. Dlatego pytam o porównanie :)

  Ogólnie o konstrukcji to wykonana czysto, niby to klon, ale komu chciałoby się nanosić transfer elementów? mi raczej nie. A jednak to bardzo przydatne przy poźniejszym serwisowaniu.
  A tak BTW. Dlaczego przewody wszystkie zwykłe a nie np. ekranowane od sygnału we/wy?
 • #7
  Bieda z nędzą
  Poziom 32  
  A nie dało się jakoś tak rozplanować układu druku, aby tych paskudnych zworek nie było? A ta jedna, pod tym złączem z przewodem białym i zielonym to chyba po pijaku montowana.
 • #8
  KrRis
  Poziom 12  
  wtełek1 Niestety nie mam z czym porównać, ale tak jak pisałem wcześniej regulacja jest raczej subtelna. Na moich klonach Totem mite niby słychać różnicę ale basy mam np. rozkręcone na maxa i wysokie też. Jeżeli chodzi o ekranowanie kabli to zastosowałem zwykłe ale na szczęście w głośnikach cisza jak makiem zasiał.
  Bieda z nędzą...niestety nie dało się ;) A ta jedna zworka to chyba po czteropaku ;)