Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Iphone 6 - Nie ładuje, podobno uszkodzony układ ładowania - pytanie.

04 Wrz 2019 16:31 72 2
  • Poziom 1  
    Witam

Mam telefon Iphone 6, który bez konkretnej przyczyny przestał ładować. Zaniosłam go do lokalnego serwisu i serwisant stwierdził że uszkodzony jest układ ładowania, wymiana jest bardzo skomplikowana i się tego nie podejmie. Dodał też że gdybym znalazła kogoś kto by się tego podjął to koszt byłby w granicach 300zł. Trochę dużo biorąc pod uwagę wartość telefonu.

Na allegro natrafiłam na coś takiego - jakiś uniwersalny układ ładowania podobno do wszystkich telefonów:

allegro.pl/oferta/uklad-ladowania-iphone-samsung-xiaomi-huawei-kazdy-8458036773

Pytanie brzmi - spotkał się ktoś kiedyś z czymś takim? Ile mógłby kosztować montaż takiego urządzenia? Będzie to działać?
  • Moderator - GSM
    Tego układu nawet nie zmieścisz w telefonie, a i tak by to nie zdało egzaminu. Takimi układami można ładować sama baterię poza telefonem.

• Poziom 27  
    FlowerP89 napisał:
    Pytanie brzmi - spotkał się ktoś kiedyś z czymś takim? Ile mógłby kosztować montaż takiego urządzenia? Będzie to działać?

Tak, różni pakistańczycy i inni dziwni ludzie praktykują odstawianie czegoś w tym stylu. Nikt normalny nie będzie robił takiego czegoś, skoro bez problemu można naprawić płytę główną.