Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

TV samsung + głośniki 2.1 - Jak podłączyć głośniki do tv za pomocą konwertera au

Khowcik1 04 Sep 2019 17:44 1386 4
    Khowcik1
    Level 5  
    Witam

Chciałbym podłączyć głośniki creative 2.1 (złacze jack) do telewizora samsung bez gniazda słuchawkowego. Zakupiłem w tym celu konwerter audio, gdyż chcę przetworzyć sygnał cyfrowy na analogowy. podłączyłem konwerter kablem toslink do TV. Na Out podłączyłem przejściówkę 2xRCA na jacka, gdzie wpiąłem głośniki. Zmieniłem wyjście dźwięku w TV na cyfrowe, ale cały czas nic nie słychać. Pewnie popełniam jakiś durny błąd, o którym nie mam pojęcia, dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc :)

TV samsung + głośniki 2.1 - Jak podłączyć głośniki do tv za pomocą konwertera au TV samsung + głośniki 2.1 - Jak podłączyć głośniki do tv za pomocą konwertera au TV samsung + głośniki 2.1 - Jak podłączyć głośniki do tv za pomocą konwertera au
    Khowcik1
    Level 5  
    Tutaj na zdjęciu może tak wyglądać, ale kontrolka zasilania się świeci i to już drugi dzień kiedy kombinuje z podłączaniem. Taki układ testowałem jeszcze jak kabel byķ nienaruszony i tak samo cisza :(
    Khowcik1
    Level 5  
    Dzięki!!!

Temat do zamknięcia