Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

instalacja vialle ll gen.-szarpie przy dodawaniu obrotów

04 Sep 2019 23:40 246 4
  • Level 9  
    Witam serdecznie.
    Podpowiedzcie co może być przyczyną szarpania przy dodawaniu gazu przy instalacji vialle lpe 6.4 .? Dodam za na benzynie chodzi idealnie. Temat pompy też przerobiłem o kupiłem drugą z gwarancją.
    Po przełączeniu się na gaz jedzie chwilę dobrze lecz po około minucie zaczyna szarpać jakby gazu nie dostawał. Na wolnych obrotach jest ok i tak do dwóch tyś obrotów silnik jeszcze chodzi dobrze a potem zaczyna się szarpanie i brak mocy.
    Podejrzewam dwie rzeczy: falownik lub reduktor. Proszę o podpowiedź
    [30.03.2021, webinar elektroda] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 23  
    wygląda na brak ciśnienia gazu za które odpowiada pompa, jednak bez podłączenia do kompa możemy sobie gdybać
  • Level 9  
    Może i pompa. Chociaż tak naprawdę myślałem o reduktorze ,gdyż pompę zakupiłem z 2 letnią gwarancją i przejechałem na niej 900km tylko. Pompę zakupiłem w Lublinie a mieszkam w Zielonej Górze a więc tu mam problem. A nie mam pojęcia gdzie mógłbym sprawdzić ciśnienie w mojej okolicy. Nikt w okolicy vialle się nie zajmuje
  • Level 5  
    Ja miałem podobnie i sporo rzeczy zrobiłem a nic mi to nie dało i właśnie dopiero komp pokazał że sonda lambda nawala po wymianie wszystko wróciło do normy.
  • Level 9  
    Poradziłem sobie z problemem. Uszkodzony reduktor gazu i podmieniony falownik. Wszystko działa. Zamykam temat