Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Konica Minolta Bizhub C35 - Nie skanuje do email

05 Wrz 2019 09:17 141 5
  • Poziom 10  
    Witam wszystkich od wczoraj jestem posiadaczem wyżej wymienionej maszyny. Na swojej drodze napotkał problem ponieważ chciałem zeskanować poprzez aplikacje na Androida dokument lecz aplikacja Podaję komunikat że drukarka nie obsługuje skanowania. Postanowiłem więc że zeskanuję do emaila lecz nie umiem znaleźć jakikolwiek instrukcji Jak to skonfigurować bo po wpisaniu adresu email jako odbiorcy pokazuje że nie można wysłać wiadomości. Jak ustawić adres z którego to ma być wysyłane? Dodam że drukarka jest podłączona tylko i wyłącznie przez Ethernet
  • Pomocny post
    Specjalista - kserokopiarki
    Musisz wejść po adresie IP na jej stronę konfiguracyjną i zalogować się jako admin. W ustawieniach sieciowych powinieneś znaleźć ustawienia e-mail i tam skonfigurować serwery POP3 i SMTP.

C.
  • Poziom 10  
    A czy jest jakaś dobra aplikacja na telefon żeby było można drukować i skanować a potem ewentualnie wysłać ze smartfona. Przy próbie skanu przez telefon poprzez aplikacje z sklepu Play jest odpowiedź że drukarka nie obsługuje skanowania Czy to możliwe? Ponadto próbowałem drukować przez telefon plik PDF i pokazało mi że format nieobsługiwany więc o co może chodzić
  • Specjalista - kserokopiarki
    Jest aplikacja Konica Minolta pozwalająca na druk z telefonu . Wykrywa ona urządzenia w sieci i obsługuje je. Poszukaj w sklepie Play Google

C.
  • Poziom 10  
    Wlasnie ona nie działa tak jak powinna. Konica Minolta Bizhub C35 - Nie skanuje do email
    Konica Minolta Bizhub C35 - Nie skanuje do email
  • Specjalista - kserokopiarki
    Nie wszystkie modele będą obsługiwane. Przyznam się że C35 nie ćwiczyłem . Generalnie używam tej apki do druku a skan ustawiam do folderu.

C.