Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Rejestrator Floureon A6808NHS-UK FullHD 5in1 AHD ONVIFI itp.

procsa 05 Sep 2019 19:17 471 2
 • #1
  procsa
  Level 31  
  Witam, rejestrator typowy chińczyk (Floureon A6808NHS), wszystko działa ok, podgląd z telefonu z zewnętrznej sieci itp. Ale chciałbym odpalić podgląd na wewnętrznej sieci na tablecie (android) i mam problem, bo pod Windowsem normalnie wbijam przez przeglądarkę wpisując adres IP rejestratora i mam cały pulpit z podglądem, ale na przeglądarkach z Androida wywala błąd "nieobsługiwana wtyczka". Próbowałem kilku aplikacji ze sklepu play i łączyć się po IP routera w trybie RTSP (port wpisywałem taki jak na urządzeniu, usługa włączona) ale nie działa podgląd.

  W tych sprawach jestem trochę zielony proszę o jakieś porady ?

  p.s. nie chcę korzystać z podglądu przez aplikację od tego rejestratora (XMEye) ponieważ obciąża upload mojej sieci a mam neostrade 20/1 i niestety ten 1 mega bit rewelacji nie robi, przy podglądzie z 4 kamer zapycha całe łącze...
 • Helpful post
  #2
  kood
  CCTV and Stationary Alarms specialist
  Dodaj sobie w XMEye ten rejestrator nie przez chmurę tylko przez IP rejestratora i nie będzie Ci zapychać uploadu w neostradzie.
 • #3
  procsa
  Level 31  
  Hmm nie za bardzo widzę tutaj taką opcję, aby wejść w aplikację trzeba się zalogować, następnie mamy listę urządzeń, można dodać nowe wpisując "Device ?Name" oraz "Serial Number" który też idzie zeskanować. Można kliknąć w zaawansowane i po DDNS. Druga opcja dodawana urządzenia to odnajdowanie po wifi w sieci urządzenia które pracuje ma WiFi, rejestrator nie ma.

  Po wpisaniu dodaje urzadzenie, ale przy próbie podglądu wywala błąd.

  Rejestrator Floureon A6808NHS-UK FullHD 5in1 AHD ONVIFI itp.
  Rejestrator Floureon A6808NHS-UK FullHD 5in1 AHD ONVIFI itp.


  Dobra mam, niepotrzebnie wpisywalem port...

  Dzięki wielkie !