Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

PIONEER BDP-LX08 jaki laser

05 Sep 2019 19:38 390 1
  • Level 2  
    witam

typowy komunikat wskazujący na koniec lasera - no disc , oczywiście stosowałem najpierw typową procedure , czyszczenie
    soczewki , itd , - niestety bez rezultatu
    PIONEER BDP-LX08 jaki laser
    Sprzęt to Pioneer BDP-LX08 a znajdujący się w nim napęd to BDV-103A-XA , jest to zmodyfikowany komputerowy napęd
    na potrzeby Pioneera i z tego co wyczytałem występuje też w BDP-LX71
    Kupno takiego napędu raczej już nie jest możliwe ale może istnieje możliwość dostania lasera , tylko nie wiem co to jest
    za typ ponieważ poza liczbami na naklejce głowicy laserowej jest tylko ten numer -A9210010672A razem z kodem kreskowym
    Po przeszukaniu całej sieci nie natknąłem sie na konkretne informacje w/wym
    Bardzo chciałbym ożywić ten sprzęt ponieważ ma wspaniały obraz i dżwięk , więc mam prośbę do znawców , może ktoś wie
    na jakiej bazie pioneer zaadoptował napęd i jaki tam jest typ głowicy laserowej
    zamieszczam zdjęcia które być może naprowadzą na rozpoznanie
    PIONEER BDP-LX08 jaki laser PIONEER BDP-LX08 jaki laser PIONEER BDP-LX08 jaki laser PIONEER BDP-LX08 jaki laser
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 1  
    Hej, znalazłem Twój wpis i zastanawiam się czy udało Ci się rozwiązać problem ,bo mam teraz ten sam.... Laser padł od BD i szukam pomocy w temacie :(